Elementrost saad meelepärase toote kiiresti ja mugavalt kätte
1

Vali toode

Leiad meie veebist valiku erinevaid elektroonikatooteid – hetke populaarsemaid tootemudeleid ning trendikaid uusi kaupu.
2

Vormista tellimus

Pärast kiire ja automaatse maksevõimekuse kontrolli edukat läbimist saabub teade õnnestunud taotluse kohta juba mõne hetkega.
3

Teostame tarne

Pärast sissemakse tasumist ei pea Sina muretsema kaubale järeletulemise pärast – kuller toob Sinu tellitud toote Sulle Eesti piires tasuta kohale.
 
 

Kuidas tasud toote eest edasi? Selleks on Sul mitu erinevat võimalust:

kasuta
osta
tagasta
 
kasutusperiood 11 kuud
 
 
 
ostmine
 
 
 
ALUSTUSTASU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Igal ajal, eeldusel et eelmiste kuude tasud on makstud
1
2
3
4
5
Pärast viiendat kuud igal ajal
Toode kuulub
nüüd Sulle!
 
Kasuta Elementro teenus on mugav ja paindlik. Pakume lahendust, mis koosneb taskukohaste kuutasudega aastasest makseperioodist. Rohkem ei lisandu mingeid kulusid. Millal kuulub toode Sulle? Kui maksad kuutasusid korrapäraselt ja ei kasuta teisi pakutud võimalusi, siis 12 kuu järel saad toote soodushinnaga ära osta. Toote täpset ostuhinda vaata toote detailvaates rubriigist "Väljaost". See võimalus sobib Sulle, kui:
  • Sa ei soovi või Sul ei leidu võimalusi teha suuremat väljaminekut toote koheseks ostmiseks.
  • Tahaksid toodet proovida ilma liigsete riskideta – kas see üldse vastab Su ootustele.
  • Sa pole veel väljaostmise või tagastamise suhtes otsust vastu võtnud.
Osta Saad igal ajal kuumaksete tasumise lõpetada ja tellitud toote täielikult ära osta. Iga kuutasu vähendab toote jääkmaksumust ning väljaost muutub seeläbi jooksvalt soodsamaks. Millal kuulub toode Sulle? Kohe, kui oled tasunud väljaostmiseks ette nähtud jääkmaksumuse. Selle suurus sõltub kuutasude arvust, mida juba tasunud oled. See võimalus sobib Sulle, kui:
  • Oled tootega rahul ja Sul on võimalused selle soodsamaks väljaostuks.
 
Tagasta Elementro teenusega seotud riske vähendab võimalus tellitud toode meile tagastada. Selle toiminguga ei kaasne lepingu katkestamise trahve ega lisakulusid. Millal on võimalik toode tagastada? Saad seda teha siis, kui oled korrapäraselt tasunud 5 (viis) või rohkem Elementro kuutasusid. See võimalus sobib Sulle, kui:
  • Sind peaksid tabama ettearvamatused ja kuutasu maksmine muutub liiga kulukaks.
  • Pärast mõningast kasutamist leiad, et Sa pole selle tootega ikkagi rahul.
  • Mingil põhjusel ilmneb, et Sa ei vaja enam tellitud toodet.