Elementro teenus on Eestis ainulaadne. Pakume meelepäraseid tooteid kuutasu põhiselt. Ei ole vaja tasuda intresse ega lepingutasusid, lihtsalt aastane makseperiood võrdsete taskukohaste kuutasudega ja seejärel saad toote ilma lisanduvate kuludeta ära osta.
 
Lisaks on Sul võimalus kaup igal ajal soodushinnaga ära osta või pärast viie kuutasu maksmist ilma lisakuludeta tagastada. Teenuse mudel on end rahvusvahelistel turgudel (nt USAs) läbi populaarsuse ja klientide rahulolu näitajate juba ammu tõestanud. Eestis pakub Elementro sellist lahendust esimesena.
 
Oleme uuendusliku teenuse ühendanud tänapäevase mugava ja turvalise e-poe keskkonnaga. Kodulehelt www.elementro.ee leiad valiku mobiili- ja arvutikaupu, kodu- ja multimeedia seadmeid ning veel teisigi kaasaegseid tooteid. Kaubavalikut värskendame pidevalt ja pakume Sulle alati hetke populaarsemaid tootemudeleid ning trendikaid uusi kaupu, mille kuumaksed algavad mõnekümnest eurost. Sina ei pea muretsema ka kaubale järeletulemise pärast – kuller toob Sinu tellitud kauba Sulle Eesti piires tasuta kohale.
 

Elementro Systems OÜ

Kontori aadress:
Lõõtsa 5, 6. korrus
Tallinn 11415

Juriidiline aadress:
Maakri tn 44-20
Tallinn 10146
Registrikood: 12459376

info@elementro.ee
(E-R 9.00 - 17.00)

(+372) 6989121

Martin Kork
Kliendihaldur
(+372) 6989121