Whirlpooli stiilne mikrolaineahi

W hirlpooli uus ja stiilne mikrolaineahi on asendamatu abiline inimestele, kes soovivad kiirelt ja mugavalt oma toitu soojendada või valmistada.

Enamustel meist on olnud või on siiamaani mikrolainehi kodus olemas. Paljud siiski ei tea täpselt mismoodi antud riistapuu üldse töötab – nimelt kasutab antud elektriahi toiduainete ja toidu kuumendamiseks mikrolainelise vahelduvelektrivälja abi. Toiduainetes olev vee molekuli positiivsed ja negatiivsed pooled pannakse mikrolainete abil liikuma ligi 2.5 miljardit korda sekundis, mis omakorda tänu hõõrdumisele tekitavad soojuse eraldumise. Antud soojendamise plussiks on see, et mikrolaineahjus kasutatavad sagedused suudavad läbida klaasi, portselani, kartongi ja muid anorgaanilisi aineid takistamatult. Metallpindadelt nad siiski peegelduvad ja muudavad mikrolaineahju ohutuks tema kasutajatele.

pilt1

Tulles tagasi Whirlpooli mirkolaineahju juurde, siis ei erine temagi eekirjeldatust. Siiski on ajaga kasutusse võetud lisafunktsioone, millega suudetakse toitu veelgi paremini ja kiiremini soojendada või valmistada.

Kasutusel olev 6th Sense tehnoloogia kontrollib pidevalt küpsetusprotsessi ja kohandab aega ning võimsust parimate tulemuste saavutamiseks. Kvartsgrilli efektiivsus on 3 korda suurem võrreldes traditsiooniliste infrapunagrillidega, mis tähendab, et grillida suudetakse väiksema energia- ja ajakuluga. Kui kasutada lisaks veel spetsiaalselt krõbestamise taldrikut Crisp, suudab 3D-mikrolainete süsteemi abil toit krõbedaks muutuda vaid loetud minutitega.

pilt2

Lisaks on olemas sulatuse funktsioon, mis suudab kiirelt ning ühtlaselt sulatada. Piisav vaid toidu tüübi ja kaalu seadistamist ning käivitusnupu vajutamisest. Spetsiaalse aurutamisnõu kasutamisega on võimalik valmistada tervislikke köögivilju ning kala.

Soovitame Whirlpooli mikrolaineahju inimesele, kellel on tähtis kiirus ning mugavus! Täpsemat spetsifikatsiooni ja Elementro pakkumist antud tootele vaata SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy