Vaio Z Flip – võimekas ja omapärane sülearvuti

S ony sülearvutid on olnud alati unikaalsed. Nad on olnud leidlikud, stiilsed ning võrreldes konkurentidega ka veidi teistsugused. Peab täpsustama, et Uus Vaio Z Flip ei ole enam Sony, kuna antud „Vaio“ osakond müüdi maha ühele Jaapani firmale aastal 2014. Elementro vaatleb, millega uued omanikud hakkama on saanud.

Vaio Z Flip puhul on osaliselt järgitud samat joont, nagu seda tehti Sony all olles – stiilne 13-tolline sülearvuti, mille üliõhukese kesta all on uskumatult võimekas riistvara. Kaks asja, mille puhul on vaeva nähtud ning viidud ka järgmisele tasemele on innovatiivsus ja hind. Viimase puhul konkureerib Vaio Z Flip teada-tuntud Apple Pro klassi seeria sülearvutitega. Siit ka küsimus – miks peaks keegi valima Vaio Z Flip-i MacBook Pro asemel? Vastus on lihtne – Vaio on tehniliselt võimekam ning väiksemate mõõtmetega kui seda on MacBook Air!

Sülearvuti südameks on Intel-i 3.3 GHz Core i7 protsessor ja kõige uuem Iris 550 integreeritud graafikakaart. Tavakasutajale ümber tõlgituna tähendab see seda, et mõne mööndusega on võimalik mängida arvutimänge 1080p (Full HD) resolutsiooniga. Lisaks on ekraan puutetundlik ning toetab kuni 2560×1440 resolutsiooni.

pilt1

Innovatiivsuse osas annab veidi vihjeid nimi „Z Flip“ ning puutetundlik ekraan. Nimelt saab antud sülarvutit muuta ka tahvelarvutiks. Tänu hingede süsteemile on võimalik ekraani 180-kraadi keerata ja sülgeda sülearvuti nõnda, et puutetundlik osa jääb ülespoole. Sellega innovatiivsus ei piirdu – kaasas on ka stylus pliiats joonistamiseks, 8-megapiksline kaamera, VGA adapter, laadija adapter koos USB pesaga (telefoni või mõne muu seadme laadimiseks) ning väike USB WiFi ruuter (saad jagada kaablist tulevat internetti teistega).

Peab tõdema, et kõik selle hea juures on ka mõned miinused. Nimelt on eelmainitud hind antud toote kohta väga kõrge (konkurendid on soodsamad) ning aku vastupidavus on nõrk. Akude vastupidavustest näitas, et Z Flip suudab olla ilma laadijata 7 tundi, Surface Book 11.4 tundi ning MacBook Pro 15.7 tundi.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et kui Su eelarve ei ole piiratud ning aku vastupidavus sind ei häiri, siis on võimekas Vaio Z Flip just sinule mõeldud. Siiski pead veidi ootama, kuna müüki jõuab antud sülearvuti alles veebruaris.

Seniks, kuni Vaio uus sülearvuti müüki jõuab, tutvu Elementro tootevalikuga ning leia endale sobivaim SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy