Uus Sony Walkman – MP3 mängija sinu kõrva sees ning seda isegi ujudes!

J ust, tegemist ei ole mõne uudisnupuga, mille pealkiri on täiesti eksitav ning klikkide saamiseks suunatud. Vastupidi – uus Sony Walkman on muutunud vee- ja tolmukindlaks ning ära on kaotatud füüsiline mängija, kuhu külge saab oma kõrvaklapid pista. Tekib küsimus, et kust siis muusikat maha mängitakse?

Sony Walkman ei ole jäänud oma vana ja klassikalise cd- või kassettmängija juurde – kaasa on mindud ajaga ning konkurentsist tingitud innovatsiooniga. Tänu sellele on kolinud kogu riistvara kõrvaklappide sisse! Kusjuures, nagu pildilt näha, ei ole tegemist suurte kõrva ümber olevate kõrvaklappidega, vaid kõrva sees asuvate nupukestega.

babe5dd4

Sellega ei ole piirdutud – kõrvaklapid on muutunud veel lisaks vee- ja tolmukindlaks. Peab tunnistama, et tegemist on õige suunaga, kuna fitness klubis käies näeme koguaeg kuidas inimestel on peas kõrvaklapid. Miks ei võiks ujudes kuulata moriveerivat muusikat? Eks eelnev riistavara tase on seda pärssinud (suured kõrvaklapid takistaks kiiresti ujumist) kuid nüüd on aeg küps! Niiet, kui järgmine kord ujulasse lähete ning näete inimest koos kõrvaklappidega ujumas, siis teate, et tegemist on uute Sony Walkman-i kõrvaklappidega.

gufptovkjvpurer4bdec

Aku peab vastu 12 tundi, mis tähendab, et terve ühe nädala treeningud peaksid olema tavainimesel tagatud meelepärase ning motiveeriva muusikaga. Isegi kui aku peaks tühjaks saama, siis 3 minutiline Micro USB kaudu laadimine tähendab ühte tundi muusikat. Aku tervenisti täislaadimine võtab aega 90 minutit.

Muusika valimine, helitugevuse muutmine jms. toimub kõrvaklappide peal olevate nuppude kaudu. Esialgu võib see veidi keeruline olla, kuid mõningase harjutamise järel saab sellega igaüks hakkama. Abiks on ka iga nupuvajutuse järel tulevad häälkinnitused kõrvaklappidest.

NW-WS410 lifestyle

Kõrvaklapid ise on väga ergonoomilised, mugavad ning praktilised. Mõlemad klapid on omavahel seotud, mis tähendab, et erinevalt uute Apple AirPod-ga, ei saa üks neist ära kaduda basseini põhja. Muidugi ei tähenda, et antud kõrvaklapid on ainult ujumiseks mõeldud. Töötavad nad väga edukalt ka joostes, kangi tõstes või hoopis koeraga jalutades.

Kui oled suur muusikasõber ning otsid endale kõrvaklappe, mis peavad vastu ka karmimates tingimustes, siis on uued Sony Walkman-i kõrvaklapid just Sulle! Vaata Elementro superpakkumist SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy