Uus LG V10 – uus selfie-telefon kahe ekraaniga

K ui LG mõni aeg tagasi teatas, et tuleb välja uue tipp-klassi telefoni seeriaga, ei teinud nad nalja. Uuel LG V10 telefonil on olemas kõik omadused mis teistel lipulaevadel ning natukene veelgi.

Tegelikult võiks antud telefoni kirjeldada sõnadega “katse-eksitus meetod”. LG nihutas oma G4 telefoni hierarhias ühe pügala võrra allapoole ning tõi turule uue V10 seadme. Tundub, et eesmärgiks oli teha nišši telefon, mille peale katsetakse uusi omadusi. Kui uued ja innovaatilised omadused on ennast laiema avalikuse ees tõestanud, siis rakendatakse neid ka oma teistele mudelitele. Vähemalt esmamulje on selline.

LG V10 – mis selle siis nii eriliseks teeb?

Alustame muidugi kohe sellest uuest ja innovaatilisest osast. Telefonil on kaks ekraani – Peamiseks on 5.7-tolline ja 1440p resolutsiooni pakkuv ekraan, mille värvid ning teravus on äärmiselt head ka päikse käes! Siiski, see teine ekraan on see, mis teeb antud nutiseadme huvitavaks. Antud “teine” 2.1-tolline ekraan asub telefoni päises ning tema ülesandeks on kuvada hiljuti kasutatud appe, muusikamängija kontrollnuppe, lemmikkontaktide nimekirja või kalendrit. Kui suur ekraan on välja lülitatud näitab too väike kaaslane aega, kuupäeva, akut ning väikest ikooni ilmast antud ajahetkel. Sellega antud ekraani funktsionaalsus piirdub.

LG_V10_Second_Screen.0

Teine uus ja huvitav omadus on kaamerate arv esiküljel. Nimelt ei piirdunud LG ühe kaameraga ning pani sinna neid suisa kaks. Eesmärk? Eks ikka see, et paremaid selfisi teha! Nagu õeldakse on kaks pead ikka parem kui üks, aga siinkohal tuleb “pea” asemel kasutusele võtta sõna “kaamera”. Antud duubeldatud kaamerasüsteem suudab tekitavad “wide angel” ehk lainurk pildi.

lg-v10-selfies

Kolmandaks on telefon pungil igasuguseid foto- ja videotöötluse programme. Kasutajal on võimalus peaaegu kõiki seadeid manuaalselt paika sättida ning eeskujulik kaamera suudab ka need jäädvustada.

lg-v10-camera-manual-video

Kokkuvõtlikult võib õelda, et kui soovid eeskujulikku ja kiiret telefoni millel on omad innovaatilised kiiksud juures, siis on see telefon just sulle.

Seniks kuni uus LG telefon Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy