Uus iPhone 7!

A pple on teadatuntud oma pressiüritustega, mis tavapäraselt toimuvad kaks korda aastas. Kui viimane üritus ei toonud erilisi uudiseid, siis seekord tuldi avalikuse ette päris mitme uue tootega. Elementro teeb esialgu ülevaate Apple uuest lipulaevast – iPhone 7!

Juba eelmisel pressiürituse eelsel ajal spekuleeriti tugevalt selle üle, et Apple peaks välja tulema uue telefoniga (või uute telefonidega). Seda tookord ei juhtunud. Tõsi, tuldi välja iPhone SE-ga, mis on tegelikkuses uuendatud riistvaraga iPhone 5. Seetõttu ei saa seda meie meelest täiesti uueks tooteks nimetada.

Seekord iPhone 7 tulekut niivõrd ei spekuleeritud. Vaid oldi kindlad selle tulekus. Selleks oli mitu põhjust – esiteks sai iPhone 6s elutsükkel (võrreldes eelmiste mudelite avaldamisega) läbi ning lisaks oli mitmeid allikaid, kust viidati uuele telefonile. Läbi käis peamiselt kaks versiooni – kahe ning ühe kaameraga võimalikud versioonid. Tänaseks on selge, et õigus oli inimestel kes arvasid, et mõlemad versioonid on tulekul!

apple-event-03262

iPhone 7

Tegemist on siis väiksema 4.7-tollise iPhonega, millel on tagaküljel üks kaamera. Kasutusel on täiesti uus 12MP 6-läätseline kaamera, millel on optiline pildi stabilisaator, suurem f/1.8 ava ja uus Apple enda poolt arendatud pildiprotsessor. Selle kõige tulemusena on telefon võimeline tegema teravamaid, eredamaid ning detailseimaid pilte! Lisaks on kasutusele võetud uus True Tone flash, mille tulemusena on pimedas tehtavad pildi palju paremad. Uuendatud on ka esiküljel olevat kaamerat 7 MP peale, mis tähendab, et Sinu FaceTime kõned või Selfied on palju teravamad ning selgemad!

Ära kaotati uue telefoni puhul kõrvaklappide auk. See ei tähenda, et juhtmega kõrvaklappe ei saa enam kasutada – kaasas on spetsiaalne adapter, mille ühes otsas on ühendus lightning pesa jaoks ning teises otsas traditsionaalne kõrvaklappide pesa. Teisalt tulevad uue telefoniga kaasa Lightning EarPods ehk juhtmevabad kõrva sisse käivad kõrvaklapid. Täiesti sõltumatud kõrvaklapid suudavad pakkuda muusikat või telefonikõnesid järjest kuni viieks tunniks. Kaasas on ka kaasaskantav kõrvaklappide karp, millesse on sisse ehitatud aku, mis omakorda pakub EarPod-dele võimalust laadida ning pikendada vastupidavust kuni 24 tunni peale.

Ekraan on küll saanud nimeks Super Retina Screen, kuid see ei tähenda, et ekraan oleks nüüd Retina või HD resolutsiooniga. See-eest on ekraan 25% heledam võrreldes eelneva versiooniga.

Ühe väidetava põhjusena, miks kõrvaklappide auk kaotati on uue telefoni vee ja tolmukindel korpus. Siiski ei saa uue telefoniga päris ookeani sügavustesse sukelduda, kuid vihma kätte jäämine või telefoni vette kukutamise peaks uus iPhone 7 ilusti üle elama (vastavalt IP67 standardile).

Lisaks – ära on kaotatud füüsiliselt liikuv home nupp, kiirem 4-tuumaline protsessor tänu millele on aku vastupidavus pikem ning telefon ka kiirem, lisandunud uus värvikombinatsioon – läikiv must jms.

apple-event-03265

iPhone 7 Plus

Kõik uuendused, mis oli ära mainitud väiksema sõsarmudeli all, kehtivad ka uue suurema iPhone 7 Plus puhul. Ekraani suuruseks on 5.5-tolli ning ekraani resolutsioon on parem (Full HD). Lisaks on tegemist nn. kahe kaameraga iPhone-ga. Ehk kasutusel on kaks 12MP kaamerat, millest üks on lainurk ning teine telephoto objektiiv. Lisaks on 2x optiline zoom (puudub väiksemal mudelil).

Seniks, kuni uus iPhone eestisse jõuab, vaata Elementro supperpakkumisi eelnevatele versioonidele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy