Uus HTC 10 – midagi võluvat!

E elmisi HTC lipulaevasid on kiidetud taevani. Nende puhul oli väga edukalt suudetud kokku sulatada ilus ja stiilne välimus ning väga eeskujulik jõudlus. Aeg on nüüd nii kaugele jõudnud, et HTC on välja tulnud oma uue kõige-kõige parem lipulaevaga, mis peaks silmad ette tegema kõikidele teistele nutitelefonidele! Elementro uurib lähemalt, kas tegemist on tõesti kõige parema nutitelefoniga turul.

pilt1

Välimus

Kuigi uue HTC 10 puhul on kasutusele võetud täiesti uus disainisuund, siis peale vaadates tunneb ära ühiseid jooni eelnevatest lipulaevadest. Võiks õelda, et korpuse esipool on saanud oma jooned HTC A9-lt ning tagumine osa teada-tuntud HTC M9-lt. Elementro meelest on see väga hea koolsus ning kiidame selle heaks!

HTC on järginud läbi aastate “metallist korpus“ stiili ning uus HTC 10 ei ole ka erand. Tagakorpus on kergelt kaares ning tänu sellele püsib ka telefon käes väga mugavalt. Tegemist on telefoniga, mille kvaliteeti on pelgalt tunda juba käes hoides!

Pöörates telefoni teistpidi, vaatab meile vastu üks kõige minimalistliku lähenemisega esipaneel. Nimelt ei ole seal ühtegi logo ning puuduvad ka füüsiliselt liikuvad nupud. Android telefonidelt tuttav „kodu“ nupu tekstuur on olemas, kuid tegemist on tegelikult puutplaadiga!

Telefonil on 5.2-tolline ekraan!

pilt2

Sisu

Eelmainitud 5.2-tollise ekraan suudab kuvada 2560 x 1440 pikslit ehk Quad HD resolutsiooni. Protsessoriks on 4-tuumaline Snapdragon 820 (4x 2.2Ghz) ning RAM-i on mahutatud seadmesse 4GB. Need näitajad ei hiilga võrreldes konkurentide lipulaevadega ning on suhteliselt samal tasemel.

Üks koht, kus eristub HTC 10 konkurentidest peakõrguselt, on audio. Nimelt on HTC oma lipulaeva puhul kaotanud stereo kõlarid (kasutati HTC M9-s), kuid mitte BoomSoundi. Nad on seda muutnud paremaks – nimelt on telefoni alumises osas bassikõlar ning telefoni ülaosas tweeter. Lisaks on mõlemal kõlaril oma võimendi! Just, lugesite õigesti. Tegemist ei ole küll bluetooth kõlarite tasemele pürgiva kvaliteediga, kuid võrreldes konkurentidega on seda heli tunduvalt rohkem.

Vaata lähemalt HTC 10 sptsifikatsioone ning Elementro superpakkumist SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy