Uus Braun-i pardel – tehnoloogia tipp

S õnad „Braun“ ja „pardel“ võiks pidada juba sünonüümideks. Tegemist on väga kuulsa ja pikaajalise ajalooga pardlite tootjaga. Vähemalt meie mäletame asju nii – kui juba pardel, siis ikka Braun. Uus 7-seeria pardel on Brauni lipulaev – vaatlemegi, millega tegemist!

pilt1

Kui satud poodi pardlite ette, siis antud Brauni oma on kindlasti üks kallimatest versioonidest. Sellel on ka põhjus, tegemist on ilusa disaini ning väga kvaliteetse tootega, mis on mõeldud kestma korralikult hooldades aastaid, kui mitte aastakümneid.

pilt2Tegemis on ühel teljel asuva võrk tüüpi pardliga. Antud eeliseks, võrreldes 3-pealise rootor stiilis pardliga, on parem kohandumine kasutaja näokontuuridega. Lisaks on kasutusel läbimurdeline Sonic-tehnoloogia, mis kohandab automaatselt raseerimistugevust olenevalt habeme tihedusest ning edastab iga tõmbe ajal tervelt 10 000 mikrovõnget minutis, nii et tulemuseks on ülimalt põhjalik ja mugav raseerimine.

Brauni 7-seeria pardel on ainus, millel on võimalik ka raseerimismooduseid reguleerida. Olenevalt näopiirkonnast on kasutajal võimalik valida leebe, tavalise või tugeva raseerimisrežiimi vahel. Selle tulemusena ärritub näonahk vähem ning igasugune nahapunetus on minevik.

pilt3Ühe eriti mugava lisana kaasas on Brauni isepuhastuv süsteem. Tegemist on alusega, kuhu on võimalik panna Brauni pardlit laadima kui ka ise ennast puhastama. Puhastamiseks kasutatakse spetsiaalset puhastamise vedelikku, mis hävitab 99.999% bakteritest (vähendab nahalööbe tekkimise ohtu)  ning hoiab ka liikuvad osad õlitatuna. Pardli aku kestab ühe laadimisega 50 minutit.

Antud veekindel pardel on üks parimaid maailmas! Vaata täpsemaid sptesifikatsioone ning Elementro pakkumist SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy