Uued Samsungi A-seeria tahvlid

S amsung, kes viimasel ajal on aktiivselt promonud oma uusi nutitelefone (Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge), esitles ka oma uut A-seeria tahvelarvuti valikut. Võrreldes nutitelefonide ümber käiva meluga on nende esitlus olnud üsna tagasihoidlik. Kokku toodi avalikuse ette 2 uut tahvlit – 8 ja 9.7-tollise ekraaniga.

Esimene neist, Samsung Galaxy Tab A 8-tolline versioon, on saadav kahes versioonis. Üks Wi-Fi, teine LTE valmidusega. Tegemist on soodsama otsa tahvlitega – esimene versioon hakkab maksab umbes alla 300 EUR-i ning mobiilse internetiga versioon 350 EUR-i kanti (eelpool mainitud hinnad ei ole ametlikud).

Teine, Samsung Galaxy Tab A 9.7-tolli, hind on ca. 60 EUR-i kallim kui väiksema ekraaniga sõsarmudel.

Samsungi A-seeria tahvlid

Mõlema tahvli eripäraks on nende ekaraanisuhe – kui siiamaani on Samsung kasutanud 16:9 ekraane, siis uued ahjusoojad tahvlid on 4:3 kuvasuhtega (tuttav kõikidele Apple tahvlite kasutajatele). Eelmainitud ekraanisuhe võimaldab mõlemal seadeldisel kasutada 1024×768 eraldusvõimet – mis on tänapäeva standardeid võrreldes vägagi madal näitaja. Vähemalt mõjub väike resolutsioon hästi aku elueale (väiksemal tahvlil 15.96, suuremal 22.8 vatt-tundi).

Mõlemal tahvlil on kasutusel 4-tuumaline Snapdragon 410 kiibistik koos 1.5 GB operatiivmäluga. Cortex-A53 tuumad töötavad kuni 1.2GHz sagedusel ning graafikaga jooksutab 400MHz Adreno 306. Välkmälu on 16 või 32GB ning võimalus on ka kasutada ka microSD mälukaarti! Kaamerate osas on mõlemad tahvlid samuti suhteliselt madalate näitajatega – ees 2MP ja taga 5MP sensor.
Positiivsena poole pealt peab ära mainima, et korpus pole enam nagisev plastik – kasutusele on võetud metall! See on andnud tahvlile palju parema ja elegantsema väljanägemise. Lisaks on kasutusel Android 5.0 Lollipop, eelinstallitud on Microsoft Office (millega tuleb kaasa 100GB tasuta pilveteenust OneDrive).

Seniks, kuni uued Samsungi tahvlid Eestisse jõuavad, vaata Elementro pakutavaid seadmeid:

Süle- ja Tahvelarvutid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy