Uued Samsung SUHD JS9500 seeria telerid – millega tegemist?

S amsung SUHD JS9500 nõgus 4K ultra HD LED LCD Smart TV. Tundub, et lisaks heale tootele on mõeldud välja ka maailma kõige pikem teleri nimi. Õnneks on selle pika rivi taga ka sisu! Elementro vaatlebki, mida Samsungil pakkuda on!

Kui rääkida Samsungist, siis võid alati kindel olla, et saad parimat kvaliteeti. Eriti käib see 4K ultra HD telerite kohta, kuna nende turuosa on kõige suurem ning nad omavad kõige rohkem kogemusi selles valdkonnas (üks esimesi, kes tutvustas maailmale 4K ultra HD telereid). Lühidalt – nad teavad, mida teha, et kliendid oleks sõnatud!

Mis puudutab JS9500 seeria telereid, siis on nad kokku pannud kõik mis on parima. Disain, kvaliteet, teleri pilt ja uus Tizen operatsioonisüsteem on tõstnud telerite valdkonnas lati tunduvalt kõrgemale. On ainult üksikud telerid, mis suudavad midagi sarnast hetkel pakkuda.

Samsung SUHD JS9500 seeria plussid

Alustame pildi kvaliteedist – see on lihtsalt suurepärane. Samsung on kasutanud kõiki erinevaid visuaalseid tehnoloogiaid, et edastada vaatajale parim pilt. Selle toob  kasutajale täis laiuses LED taustavalgus, HDR ja quantum pikslid ning LED ekraan, mis suudab sügavad mustad ja erksad valged paremini välja tuua kui uued OLED ekraanid.

Samsung SUHD JS9500

Teler ise koosneb kahest osast – 4K ekraanist ja OneConnect Box-st. Ekraan ja juhtkarp (OneConnect Box) on omavahel ühendatud kõigest ühe kaabliga. See lahendus kaotab ära kõiksugused kaablirägastikud, mis tavaliselt teleri tagant välja ripuvad! Lisaks muudab see tulevikus teleri uuendamise, ekraani vahetamise või teleri konfiguratsiooni ja sisu ümbertõstmise ülimalt lihtsaks. Näiteks soovid suuremat ekraani? Ei, sa ei pea ostma täiesti uut telerit – piisab ainult uuest ekraanist ja juhtme ümbertõstmisest. Sama kehtib ka OneConnect Box juhtkarbi kohta (juhul kui lisatakse uued väljundid, sisendid jms.).

Samsung SUHD JS6500 seeria miinused

Antud teleri puhul on väga raske midagi väga halba välja tuua. Kuigi on paar asja, mis ei ole halvad, aga võiksid olla paremad. Üks neist on Samsungi kinnisidee nõgusate ekraanide osas. See näeb välja stiilne ning vägagi innovatiivne, kuid teleri vaatamine nurga alt hakkab pilti moonutama. Teine, ning viimane, on teleri hind (head asjad võiksid alati odavamad olla).

Kokkuvõtlikult ütleks, et kui oled valmis veidi rohkem maksma ning soovid parimat, siis soeta endale Samsungi JS9500 seeria teler!

Seniks, kui Samsung JS9500 seeria Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid telereid ning vali endale meelepäraseim, kust korvpalli EM vaadata:

Telerid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy