Uue ajastu algus – Elementrost elektroonikatoodete rentimine

V iimasel kümnendil on e-poodide usaldusväärsus Eestis tublisti tõusnud. Seda suuresti tänu lõpptarbijatele kättesaadavaks tehtud Hiina ja Kesk-Euroopa kaupadele, mistõttu hakkasime mõned aastad tagasi jälgima veebipoodides toimuvaid arenguid. Oli selge, et tihedas konkurentsis ning maailma mõistes väikesele tarbijaskonnale ei ole mõtet enam avada järjekordset „tavalist“ elektroonikatoodete e-poodi. Seetõttu otsustasime pilootprojektina poolteist aastat tagasi lansseerida Eestis esimese toodete rendikontseptioonil põhineva veebipoe, mis on ennast mujal maailmas juba tõestanud. Elementrost elektroonikatoodete rentimine on Eestis uue ajastu algus.

Mille poolest Elementro erineb?

Mõelgem hetkeks äsja turule saabunud uuele nutitelefonile. Loed arvustusi, kuid täpselt ei tea, mida oodata. Ostad toote ära, kuid mõne aja pärast märkad, et juba sahtlisse visatud vana telefon oli palju mugavam. Samas võib ka juhtuda, et soovid poole aasta pärast „uue“ telefoni hoopis uuema vastu vahetada. Elementrost tellides saad telefoni tagastada või uue vastu vahetada.
Teise näitena on isiklik kogemus paadi järelhaagise laenutamisega. Käies paadiga kalastusretkel, avastad hiljem, et käru on endiselt vajalik. Miks mitte juba renditud toode endale soetada, kusjuures aja jooksul ostuhind väheneb.
Tänaseks on Elementro projektist välja kasvanud tugeval vundamendil põhinev veebipood, mis torkab kindlasti esmalt silma paindlike makselahenduste poolest. Rendi, osta välja, tagasta – on kõik omavahel seoses olevad võimalused. Rentimise käigus saad toote välja osta või soovi korral ka tagastada.

Elektroonikatoodete rentimine – järelmaks või kasutusrent?

Kui tahad ise olla kauba peremees, vali kasutusrent! Erinevalt järelmaksust, ei teki kasutusrendi puhul toote väljaostu kohustust. Samuti toimub krediidivõimekuse kontroll automaatselt pabereid täitmata.

Ütle ise millist toodet otsid

Elementro veebis on välja toodud ligikaudu 150 antud hetkel kõige moodsamat tehnikatoodet. See aga ei tähenda lõplikku piirangut. Otsitava toote mitteleidmisel saab mugavalt edastada info teid huvitava toote osas. Elementro klienditeenindus edastab teile seejärel personaalse pakkumise.

Vaata tooteid lähemalt

Rasmus Heinla
Elementro Systems OÜ, ärijuht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy