TrekStor SurfTab Xintrion I – eeskujulik tahvelarvuti

S urfTab või tema tootja TrekStor on meie väikesel Eesti turul veel suhteliselt tundmatu nimi. Tegemist on Saksamaalt pärit ettevõttega, mis on tootnud elektroonikat juba 2004. aastast alates ning viimased pingutused tahvlite valdkonnas on toonud märkimisväärse edu müüginumbrite seas!

Tõime alguses välja, et tegemist on eestlaste jaoks „veel“ suhteliselt tundmatu brändiga. Elementro on enam kui kindel, et TrekStor tooted (tahvlid, mp3 mängijad, miniPC-d, andmekandjad jms.) on peatselt igale Eestlasele teada. Seda just põhjusel, et TrekStor on suutnud oma toodete puhul kokku panna kvaliteedi ja mõistliku hinna. Enam ei pea tahvli jaoks paari kuu palka kõrvale panema – saab ka soodsamalt!

peapilt pilt1 pilt2

TrekStor SurfTab Xintrion I ei ole ka erand eelmainitule. Tegemist on 10.1-tollise Full HD Androidi operatsioonisüsteemi põhjal töötav tahvelarvutiga, millel on kasutusel Intel Atom Z2580 protsessor kiirusega 2GHz, mida omakorda toetab 1GB RAM-i. Esiteks tähendavad need numbrid seda, tegemist on piisavalt võimeka riistvaraga jooksutamaks HD filme, striimida, mängida mänge, surfida internetis jms. Teiseks – võimast tahvelarvutit on võimalik soetada kordades odavama hinnaga kui praegused ning peaaegu samaväärse riistvaraga „lipulaevad“.

Lisaks on tahvlil kasutusel stereo kõlarid, 5-megapiksline autofookusega tagakaamera (lisaks 2MP esikaamera), 16GB mälu, microSD/SDHC pesa (võimalus suurendada mälu 32GB võrra), micro-USB pesa, WiFi, Bluetooth, G-sensor jpt. Korpuse puhul on kasutusel alumiinium ja kvaliteetne plastik.

Elementro soovitab antud tahvelarvutit just neile, kes ei otsi konkreetset brändi, vaid toodet, mis oleks mõistliku hinnaga ning võimas! Vaata lähemalt spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist antud tootele SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy