Toshiba Satellite Radius 12

T oshiba Satellite Radius 12 on sülearvuti, mille spetsifikatsioon paberil paneb õhku ahmima. Kas see ka tegelikult nii on? Elementro toob selguse majja.

Otsid sülearvutit, mis on võimekas, metallist korpusega ning kiire Solid State Drive (SSD ketas) kõvakettaga nagu seda on MacBook Air? Lisaks soovid, et seda saaks muuta tahvelarvutiks?

Radius 12-l on kõik need omadused olemas. Tegelikult on neid võimekaid omadusi rohkem kui vajagi – Intel Core i7 protsessor, 8GB RAM-i ja kirsina tordil ultra HD 4k-resolutsiooniga puuteekraan. See viimane on rohkem kui Apple MacBook Pro Retina-l ning lisaks ei pakuta seal puutetundlikku ekraani.

toshiba_satellite_radius_12_2

Ühe uue ja innovatiivse lisana on arvutil olemas näotuvastussüsteem, mille tulemusena ei pea arvuti kasutaja enam kunagi sisestama parooli või PIN-i. Ekraani peal olev kaamera suudab ära tunda kasutaja näojooned ning selle tulemusena logib ta automaatselt kasutaja kontole sisse. Selle taga on Windows Hello süsteem, mis on äärmiselt mugav. Kahjuks küll kipub see veidi tõrkuma ereda valguse käes.

Sat_Radius12_P20W-C_Presentation_02.0

Toshiba Staellite Radius 12 – Disain ja omadused

Suletud kaanega asendis näeb sülearvuti eriti kena välja – õhuke, ilus ja kogu see lahendus mõjub kvaliteetse ja vastupidavana. Avades sülearvuti kaane muutub pilt veidi teistsuguseks. Tundub nagu oleks kergematsorti identiteedikriis olnud – kasutatud on harjatud metalli, plastikut ning läikivaid hõbejooni. Erinevalt konkurentidest, kelle korpus on välja uuristatud ühest metalltükist, on antud Toshiba sülearvuti kokku pandud mitmest erinevast ning nende üleminekutel on kasutatud plastikut.

Oletame, et sind ei huvita kosmeetiline pool. Isegi sellisel juhul on esialgne kujutlem veidi petlik. Nimelt on ekraani ja arvuti vahelised liigendid veidi nõrgad. Sülearvuti asendis kipub ekraan rappuma kui tahad näpuga puutetundlikke omadusi kasutada. Tahvelarvuti asendis paindub jällegi ekraan liigselt.

Sat_Radius14_L40W-C_05_Aug15_Win10screen

Üldpildis on tegemist ikkagi võimeka ja ilusa sülearvutiga, mille funktsionaalsus ja viimistlus tahaks natukene järelaitamist.

Seniks kuni Toshiba Satellite Radius 12 sülearvuti jõuab Eestisse, vaata Elementro poolt pakutavaid tooteid:

Süle- ja Tahvelarvutid

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy