TOP 5 –  viimase aasta enim müüdud 4G telefonid

4 G või siis teistmoodi sõnastades LTE on uutel mobiilidel asendamatu osa. Kõik ju soovivad saada viimased uudised, Facebooki feed-i või hoopis sõbralt pilte kõige kiiremal viisil. Ehk tegemist on kõige kiireima andmeside vormiga, mis on kättesaadav laiale kasutajagrupile. Elementro ongi kokku pannud TOP 5 enim müüdavat 4G telefoni!

  1. Sony Xperia Z5 premium

Antud Premium klassi Sony lipulaeval on lisaks 4G-le ka 5.5-tolline 4K ekraan. See tähendab, et kiire LTE andmesidega on Sul võimalik vaadata äärmiselt selgeid ja tõutruusid videosid või pilte. Äärmiselt hea kooslus! Kasutusel on 2 GHz Snapdragon 810 8-tuumaline protsessor, mille peal jookseb Androidi operatsioonisüsteem. Märkimisväärne on ka telefoni optiline pool – 23 MP kaamera suudab kõik pildid ning videod väga detailselt ülesse võtta.

  1. Huamei Nexus 6P

Google-ga koostöös tehtud telefon on märkimisväärselt edukas olnud. 5.7-tolline WQHD AMOLED ekraan on väga tõetruu oma värvide ja detailsusega ning ei tohiks kedagi külmaks jätta. Protsessor ja operatsioonisüsteem on sama, mis eelneval Sony telefonil ning kirsina tordil on kasutusel 3 GB RAM-i ja 32 GB sisemist mälu.

  1. LG G5

Antud omapärasel LG G-seeria telefon on 5.3-tolline QuadHD ekraan, mis suudab pakkuda kasutajale kristallselget pilti. Kasutusel on Android operatsioonisüsteem ning seda jooksutab 2.1 GHz Qualcomm Snapdragon 820 protsessor. Tagumisel küljel on kaks kaamerat – 16 ja 8 MP – mis suudavad kõik Su erilised momendid ilma väiksema vaevata salvestada telefoni mällu.

  1. Apple iPhone 6s

Tegemist on ainukese telefoniga antud nimekirjas, millel pole kasutusel Android operatsioonisüsteemi. See-eest on olemas Apple oma IOS ning nendele omased innovatiivsed lahendused (3D touch jms). Tõsi, tegemist ei ole kõige võimsama telefoniga, kuid kogu kooslus on saadud nõnda hästi tööle, et paberitel olevat allajäämist ei ole kusagilt otsast märgata. Tihti on lugu isegi vastupidine – teeb pilte kiiremini, suudab sujuvamalt töötada jne.

  1.  Samsung Galaxy S7

Trummipõrin…õigemini sai juba ära mainitud, et kõige edukam 4G telefon hetkel on Samsungi viimane lipulaev Galaxy S7 ning raske on vastu vaielda. Kasutusel on kõige moodsam ja võimsam protsessor, mida toetavad ainult kõige paremate näitajatega komponendid. See juba on piisav põhjus, miks Samsungi lipulaev nii edukas on ning meie TOP 1 kohale tuli.

Kõik eelmainitud telefonid on äärmiselt head ning küsimus on pigem maitses – mis kellele sobib. Kui oled oma lemmiku leidnud, siis tea, et kõik telefonid on saadavad ka Elementro e-poes äärmiselt heade tingimustega. Aeg on uus ja kiire 4G telefon endale soetada!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy