Teeni raha mobiiltelefoniga klõpsitud piltide eest

O led aktiivne mobiiltelefoniga fotode klõpsija ning lisad igapäevaselt pilte Facebooki, Instagrami või Twitteri kontole? Elementrol on Sulle soe kevadine soovitus – ära raiska oma annet niisama, vaid pane fotod raha teenima!
Viimasel ajal on sotsiaalvõrgustiku valdkonnas tekkinud uus liik appe, mille eesmärgiks on Sinu piltide kasutamisõiguseid müüa. Ehk lisaks peamistele sotsiaalportaalidele (Facebook, Instagram, Twitter) lisa oma foto ka näiteks Snapwire’sse! Tegemist on tasuta app’iga, tuleb vaid registreeruda ning oma portfoolio luua. Kui mõnele isikule (või hoopis firmale) meeldib sinu tehtud klõps, on tal võimalus selle kasutamisõigused Sinult osta. Tegelikult on neid appe rohkem ja siinkohal annamegi neist ülevaate

Snapwire (iOS, Android)

snapwire-icon

Snapwire kaudu on võimalus raha teenida kahel viisil.
Esimene neist on kolmandate osapoolte tekitatud võistlus-väljakutse. Ettevõtted kirjeldavad kategooriaid, mis stiilis või millest nad pilte soovivad (näiteks „Lemmikloomad“, „Loodus“ jne) ning Sinu ülesandeks jääbki klõps teha ja see ülesse laadida Snapwire-sse. Kasutamisõiguse võidab pilt (või pildid), mis teenib enim „Like“ teistelt kasutajatelt!
Kui eelnev väljakutse ja kategooriatesse surumine pole Sinu jaoks, siis teise võimalusena pakub app lihtsalt porfolio loomist. Lisad sinna pildid, mille oled ühel või teisel viisil uhke, ning oota millal mõni firma nende kasutamisõigust soovib omandada.

Clashot (iOS, Android)

Clashot

Clashot on mõeldud vabale hingele! Siin ei ole kategooriate kaupa võistlusi või mingeid piiranguid. Lihtsalt klõpsi inspireerivaid pilte ning lae appi üles! Kasutajad saavad pilte hinnata ning kasutamisõiguste eest pakkumisi teha. Clashot teeb vahetevahel ka kampaaniaid, kus firmad võivad maksta Su pildi eest kuni 50 dollarit. Pole paha!

Stylinity (iOS, Android)

stylinity

Stylnity – midagi inimestele, kes käivad moega käsikäes. Tee endast selfie, lae ülesse ning lisa oma „outfit“-i triipkood või toote link. Sellisel viisil saavad inimesed sind imetleda, hinnata ja näha kust Su „outfit“ pärit on. Sa teenid punkte kui inimene ostab endale sama toote sinu konto vahendusel! Süsteem on veidi keerulisem, kuid lõpuks saad oma punktid vahetada kas raha või mõne teise toote vastu.

Scoopshot (iOS, Android)

Scoopshot

Scoopshot toimib sarnaselt Snapwire’le, kuid antud app’s saad Sa vastavalt töömahule pildile ise hinna määrata, mis selle tegemiseks kulus.

Twenty20 (iOS)

icon175x175

Twenty20 oli digitaalsete piltide ilmutamisega tegelev ettevõte. Kolm aastat pidevat arendust ning tulemuseks „maailma suurim kasutajate poolt loodud pildipank“. Klientideks on tuntud brändid, kes otsivad autentseid fotosid oma kampaaniate jaoks. Müügitulu on 10-50 dollarit ühe kasutamisõiguse eest ning see läheb jagamisele Twenty20-ga.
Kokkuvõtlikult, pane oma fotod raha teenima! Vali meie pakutavate telefonide seast enda lemmik, tee fotosid ning teeni rendimakse tagasi!
TUTVU MEIE MOBIILIDEGA

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy