Täis üllatusi Philipsi 6500 seeria televiisor

K ui hetkel ületavad uudiskünnist peamiselt OLED ja Ultra HD telerid, siis tegelikult on mõistlik aeg parima pakkumise jaoks vaadata Full HD televiisoreid. Philipsi 55PFT6510 on üks neist Full HD teleritest, mis on 55-tolline, Android operatsioonisüsteemiga, meeletu lisafunktsionaalsusega ning soodsa hinnaga.

Pildi kvaliteet ja heli

Tegemist on ühe kasutajasõbralikuma teleriga, millega oleme kokku puutunud. Nimelt on teleri ülesseseadmine tehtud võimalikult lihtsaks – piisab ainult värvide, kontrasti ning kõlarite ülilihtsast seadistamisest. Tõsi, vähe nõudlikuma kliendi jaoks tuleb siiski avada „Advanced“ menüü osa, mille kaudu on võimalik oma teleri värvigammat veelgi paremaks muuta. Antud protsess võtab küll veidi aega, kuid telerist maksimumi saamiseks soovitame soojalt antud peenhäälestuse ära teha.

pilt1

Kasutusel on Philipsi enda Natural Motion tehnoloogia, mis suudab pildi kvaliteeti muuta veelgi paremaks. Nimelt koosneb iga liikuv pilt kaadritest, mis vahetuvad olenevalt videoformaadist teatud arv kordi sekundis. Vanemate filmide puhul on kaadrite arv sekundis (frames per second) väiksem, uuematel suurem. Väiksemate kaadrite arvu puhul võib pilt jääda veidi katkendlik, kuid siin tulebki appi Natural Motion tehnoloogia – ta tekitab juurde vahekaadreid automaatselt, et saada parim võimalik filmielamus. Omast kogemusest kinnitame, et see töötab ideaalselt!

Heli toob vaatajateni 20W kõlarid, mis on täiesti piisav tavakasutajale. Kes soovib kodukino mürtsuvat efekti, peab endale ka vastava aparatuuri juurde soetama.

Android TV

Üllatunud. Täpselt niimoodi tundsime end meie, kui saime antud Android TV-d esmakordselt kasutada. Philipsi riistvara ning Android operatsioonisüsteem töötavad koos harmooniliselt ning võimalus äppe kasutada, muudavad teleri eriti funktsionaalseks. Näiteks, kui omad Android mobiili või tahvelarvutit, saad oma telerit ka sealt kaudu kontrollida.

pilt2

Antud teler on äärmiselt ilus, hea ning võimekas. Soovitame soojalt kõikidele, kes plaanivad soetada uut teleri. Samuti ärge laske ennast ehmatada Full HD (1920×1080) resolutsioonist, kuna tegelikult pole 4K teleritel siiamaani korralikku väljundit olemas. Samuti tuletame meelde, et Eesti telekanalitest ei edasta keegi Full HD pilti veel. Vaata Elementro pakkumist ja spetsifikatsioone lähemalt SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy