Tahad head ja suurt telerit? Elementrol on midagi just Sulle – Philips 55PFT5500

M is on ühist Philipsil ja Androidil? Ei, tegemist pole uue telefoniga, vaid hoopis Philipsi teleriga! Kokku on viidud Philipsi kvaliteet ja maailma üks lemmikuimaid operatsioonisüsteeme ning tulemuseks on midagi oivalist.

Mäletate veel aegu kui kanali vahetamiseks pidid loivama teleri juurde? Meenuta nüüd mitukümmend aasta tagasi see oli? Kas tollel ajal oskasid unistada, et aastal 2015 istud kodus diivanil, vaatad telerit, mis on õhukesem kui A.H.Tammsaare raamat “Tõde ja õigus”? Vaevalt.

Philipsil on nüüd tootevalikus teler, mis ei maksa tervet aasta palka ning on ülimalt nutikas, kvaliteetne ja õhukene. Tegelikult on tootevalikus terve seeria uusi telereid (suuruses 32″ kuni 55″), kuid kuna tähtsad spordisündmused septembris tulemas, vaatame lähemalt kossusõpradele parimat ja kõige suuremat 55″ tollist.

Philips 55PFT5500 – Nutikas?

Just! Selle teeb nutikaks Google poolt telerite jaoks välja arendatud operatsioonisüsteem Android. Need, kes on kasutanud nutitelefone, teavad millest on jutt. Lühidalt – su uus ja lemmik teler suudab surfata netis, Google Play poest app-e alla tirida (ja muidugi ka neid rakendada), Netflix-st seriaale mängida ning kellel vajadust – Facebookis chillida!

Lisaks Spotify-le on sul võimalik kasutada teleris ka Google (Chrome)Cast-i ilma lisavidinateta. Kelle jaoks see midagi ei ütle, siis loe meie varasemat postitust Chromecasti kohta SIIT.

PhilipsPhilips 55PFT5500 – Aga pilt?

Philips on teinud läbi aegade innovatiivseid ja kvaliteetseid telereid (rääkimata muudest toodetest). Ka seekord ei pea pettuma – Full HD, Ambilight, Micro Dimming, Pixel Plus HD, DualCore, 8+ GB mälumahtu, LED on vaid mõningad terminid mis iseloomustavad antud telerite seeriat. Lisaks tagab 200 Hz-ne pilt kossufanatile septembris kõige sujuvama ning täpsema pildi naabruskonnas!

Elementro tootevalikus on antud teler täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui Philipsi teler ei vasta su ootustele, vaata ka teisi Elementro pakutavaid telereid:

Telerid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy