SurfTab Ventos 10.1

K orralik ja võimekas tahvelarvuti vägagi soodsa hinnaga? SurfTab Ventos 10.1 on midagi väga head, mille eest ei pea maksma paari kuu miinimumpalka.

Viimasel ajal on tahvelarvutite turg kihama löönud. Valik ei piirdu enam paari tuntud brändidega ning võimalus valida see „õige“ on muudetud palju keerulisemaks. Elementro tuleb oma blogi lugejatele vastu ning tutvustab ühte soodsat ning vägagi võimekat tahvelarvutit.

SurfTab bränd on pärit Saksamaalt, firmalt TrekStor. Nad alustasid tahvelarvutite arendamise ja tootmisega 2012. aastal ning eesmärgiks oli pakkuda kasutajatele kvaliteetset toodet soodsa hinnaga. Tutvudes tehniliste näitajate ja toote kvaliteediga on nad sellega väga hästi hakkama saanud.

trekstor_surftab_ventos_97-10

SurfTab Ventos 10.1 – tehnilised näitajad?

Kasutusel on kahetuumaline Cortex A9 protsessor, kiirusega 1.6 GHz ning 1GB DDR3 RAM-i. Need näitajad ei jää mitte mingit moodi alla praegustele tippmudelitele, mida tuntud brändid pakuvad. Ekraaniks on 10.1-tolline 10-Point-Multitouch puuteekraan resolutsiooniga 1280×800 pikslit ning soovil on võimalik seda pilti kuvada mini-HDMI väljundi kaudu oma televiisorisse. Esimese hooga tundub, et suurimaks miinuseks on tahvelarvuti mälumaht, kuid see on eksitav. Nimelt on sisse ehitatud 16GB mälu, kuid erinevalt osadest teistest tootjatest, on võimalik seda microSD või microSDHC kaudu suurendada kuni 32GB. Selle kõige peal jookseb Android 4.1.

Lisaks eelnimetatule on tootel veel lisaks stereo audioväljund, mikrofoniliides, bluetooth, USB 2.0, USB host, Wi-Fi, 2.0 MP kaamera (nii ees- ja tagaküljel) jne.

SurfTab Ventos 10.1 – välimus ja tööaeg?

Vastame lühidalt – eeskujulik! Kasutatud on nii plastikut kui ka alumiiniumi. Mõlemat kombineerides on saadud korpus, mis ei nagise ega ka paindu ning on piisavalt kerge.

Tahvelarvuti kasutab liitiumpolümeerakut (6000 mAh) ning internetti kasutades peab vastu maksimaalselt 7 tundi. Ilma internetita on tööaeg maksimaalselt 10 tundi ning valmisolekurežiimis 5 päeva. Laadimiseks kulub umbes 3 tundi.

Elementro tootevalikus on antud tahvelarvuti täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui SurfTab tahvelarvuti ei vasta Su ootustele, vaata ka teisi Elementro pakutavaid süle- ja tahvelarvuteid:

Süle- ja tahvelarvutid 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy