Sony Vizio M-seeria

O tsid uut televiisorit? Jubedalt tahaks uut ja innovatiivset 4K pilti? Samas eelarve piiratud? Elementro soovitab – Sony Vizio M-seeria – parima hinna ja kvaliteediga 4K teler turul!

Sony-t võib nimetada kõikide kallite 4K televiisorite vanaisaks. Nad valmistavad vägagi kvaliteetseid ja hinnatuid televiisoreid mille hind pole sugugi odavate killast. Siiski on uus 2015. aasta Vizio M-seeria suutnud üllatada tarbijaid – hinna poolest on M-seerita telerid tunduvalt soodsamad võrreldes konkurentidega. Tekib kohe küsimus, et kust selline hinnavõit? Kindlasti teleri pilt või kvaliteet on kannatada saanud? Ei! Vastupidi, Sony teler suudab paremini ja kvaliteetsemat pilti edastada kui enamus teised tootjad!

71pnorLYvVL._SL1500_

Siiski – kus on konks?

Konks on igasugustest vidinates, mida tegelikult televiisori vaatamisel vaja pole. Nimelt ei ole Sony M-seeria telerid nõgusad, samuti ei ole neil Smart TV-d või mõnda muud nutikat kasutajatuge. Puudub ka 3D tugi ning välimuse poolest sa kedagi just jalust nõrgaks ei aja. Lisaks ei ole võimalik puldiga rääkides midagi televiisorist otsida või Webi lehitsejaga mõnes portaalis surfata. Ja kui mõni neist omadustest on tähtis sinu jaoks, siis pole see televiisor sinu jaoks.

Muus osas on Sony Vizio M-seeria telerid ideaalsed! Kasutusel on „local dimming“ ehk lokaalne dimmerdamise tehnoloogia, mis suudab selektiivselt muuta kas tumedamaks või heledamaks sõltumatuid kohtasid ekraanil. Teistel konkurentidel antud funktsioon puudub ning sama dimmerdamine toimub üle ekraani.

M-seeris koosneb kaheksast erinevast suurusest, alustades 43-tollisest kuni päris suure 80-tolliseni välja, ning pilti kuvatakse 60 või 120 Hz-ga (olenevalt seadetest).

Kokkuvõtlikult võib õelda, et tegemist on televiisoriga sõna otseses mõttes. Küljest on ära võetud igasugused ebavajalikud vidinad ning tulemus on suurepärane! Elementro soovitab!

Seniks kuni Sony Vizio M-seeria Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid telereid:

Telerid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy