Sony annab mõista, et aeg on telekat vahetada!

O n olemas palju asju, mis on õhemad kui Sony KD-55XD seeria televiisor. Näiteks tavaline A4 paber, tapeet seinas või uksepragu. Saate jutu mõttest aru – uus Sony telekas on üliõhuke! Elementro vaatabki, kas see on ainuke, mis antud teleril ülevõrdes on.

Ilmselgelt pole teleri ostmise põhiliseks otsustamiskohaks teleri paksus (kui ongi, siis ainult mõnele üksikule inimesele). Pigem aitavad otsustada sellised kriteeriumid nagu pildi kvaliteet, sisendid, heli ning tänapäeval ka televiisori jõudlus.

Sony KD-55XD telekas on 4K! Ehk neli korda parem kui Full HD. Seda ülitäpset pilti juhib Sony 4K X1 kiibistik, mis suudab edukalt vaatajale pakkuda Ultra HD ja HDR pilti. Kui sellest ei piisa, siis mainime ära, et kasutusel on ka Dynamic Range PRO tehnoloogia ja unikaalne TRILUMINOUS ekraan. Seda kõik selleks, et teler suudaks sujuvat HDR sisu vaatajani tuua.

Tagumisel küljel on 4 HDMI ning 3 USB sisendit. See tähendab, et sa saad vajadusel igal nädalapäeval erinevat sisu vaadata – vähemalt teoorias. Muidugi on olemas ka veel lisaks teisedki sisendid, mida tänapäeval enam niivõrd palju ei kasutata ning mis ei toeta 4K meediat. Kuna enamus 4K meediat striimitakse internetist, siis peab ära mainima, et lisaks Wifi toele on tagaküljel olemas ka võrgukaabli pistik. Seda selleks, et võimalikult stabiilset internetiühendust televiisorisse tuua ning vältida võimalikult palju bufferdamist.

sony_kd-55xd9305_apps

Operatsioonisüsteemiks on Sony telekal Android TV. Arvamusi on palju, kuid peab tõdema, et tegemist on ühe parima pakutava kasutajaliidesega televiisorile. Kindlasti tahab see veidi harjumist, kuid päeva lõpuks saad sa kõik ikoonid, äppid jms. vastavalt oma soovile paigutada või kustutada.

sonykd-55xd9305background

Eelmainitud ultra moodne X1 kiibistik ja uus tehnoloogia on just kui loodud eestlastele! Miks? Sest, et kõik meie kanalid edastatakse vaatajatele SD resolutsiooniga (mõne erandiga) ning antud televiisor suudab pilti upscale-da (ülesskalleerida). See tähendab, et see üsna udune pilt mis telerisse edastatakse, saab veidi Sony maagilist tehnoloogiat tunda ning tulemusena on ekraani peal vägagi täpne pilt. See ei tähenda küll päris seda, et kõik on nüüd 4K kvaliteediga, kuid udukogust võib ta teha väga hästi vaadatava pildi.

Oled juba lummatud? Meie oleme ning tänu sellele oleme ka pannud antud televiisori superpakkumisse, mille leiad SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy