Siemensi praktiline kohvimasin

K ulutad iga hommik liigselt palju aega kohvi valmistamisele? Meil on Teile lahendus! Siemensi uus kohvimasin muudab hommikud nauditavaks koos värske ning meelepärase kohviga.

Kohvimasinate populaarsus on viimasel ajal hüppeliselt tõusnud. Selle peamiseks põhjuseks on soodsad hinnad ning kvaliteetsed ja kompaktsed masinad. Siemensi taskukohane kohvimasin on just täpselt üks näide sellest.

Antud kohvimasinaga on võimalik valmistada ühe nupuvajutusega espressot, cappoccinot, musta kohvi, latte macchiatot ning teisi keerulisi või vähem keerulisi nimega kohvisid. Lisaks saab eraldi muuta piimavahustusastet, valmistada kuuma piima ning ka kuuma vett.

pilt1

Tänu erilisele veesoojendussüsteemile on ka Teie esimene hommikune tass täiusliku temperatuuriga. See on eriti tähtis kohviubade puhul, kus ei tohi temperatuur olla liiga kõrge ega ka liiga madal – temperatuuri kõikumise tulemusena võib kohvi tulla liiga lahja, aroomideta või kõrbenud maitsega. Õnneks Siemensi kohvimasina puhul antud probleemi pole.

Kohvimasin on seadistatud automaatseks katlakivieemalduseks ja piimasüsteemi puhastamiseks. Vajadusel on võimalik piimatorude juppe masina küljest lahti võtta ning eraldi kraani all ära puhastada. See on äärmiselt tähtis, et säilitada kvaliteetne kohvi.

Lisaks on kasutusel automaatne väljalülitus, keraamiline kohviveski, 1.7 liitrine veepaak, 300 grammine kohviubade mahuti ning reguleeritav kohvitila.

Soovitame soojalt, et just Teie hommikud muutuks veelgi nauditavamaks! Täpsemat spetsifikatsiooni ja Elementro pakkumist antud tootele vaata SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy