Samsung WW8500 AddWash ja mitte midagi ei jää pesemata!

O leme kõik olnud olukorras, kus oled pesumasina tööle pannud ning avastad, et midagi jäi välja. Olgu selleks siis lapse trenniriided, mida on vaja kohe järgmisel hommikul või hoopis mõni üksik sokk, mis keset pesu järsku voodi alt välja ilmub. Sinu õnneks on Samsung just selliste probleemide peale mõelnud ning välja tulnud Samsung WW8500 AddWash pesumasinaga!

Vastavalt Samsungi poolt Euroopas läbiviidud uuringule 90% kasutajatest tahaksid riided juurde lisada peale pesumasina tsükli algust. Kuna enamus pesumasinad on eest laetavad, siis on võimalik sinna lisada pesu ainult juhul, kui veetase on piisavalt madal. Ehk kui sa ei reageeri esimestel minutitel, siis on „rong“ selleks pesutsükliks läinud! Lisaks kardeti, et kui uks avada pesu pesemise ajal, võib see masina katki teha.

Samsung on tulnud välja uue ja innovatiivse lahendusega antud pesupesemise probleemile – Samsung WW8500 AddWash.

WW8500_WM_Thumb

Nimelt on Samsung AddWash pesumasinal üks lisauks peaukse sees! Kõlab kui keeruline sõnademäng, kuid tegelikult on asi suhteliselt lihtne. Nimelt on pesutsükli kestel võimalik lisada väikese lisaukse kaudu oma üksik sokk, rätik või mõni muu riideese pessu. Lisaks võid selle ukse kaudu pesuainet või pehmendajat juurde panna. Antud toode on jällegi sektsioonist „kuidas Samsung proovib läbi innovatsiooni inimeste elusid lihtsamaks muuta“.

Samsungi CEO nimetas antud AddWash lahendust kui „stressivaba viis pesupesemiseks“. Eks igaüks tõlgendab seda omamoodi, kuid peab tunnistama, et väike avaus on kohati täiesti käepärane. Piisab ainult „Pause“ nuppu vajutada kui väike lisauks avaneb. Uks on piisavalt suur, et sealt kaudu pesumasinasse lisada teksapüksid, rätik või näiteks kampsun.

Lisaks pesumasinale omaste funktsioonide ja väikese lisaukse on toode ka nutikaks muudetud. Nimelt tuleb pesumasinaga kaasa äpp, kust on võimalik Android või iOS nutitoodete kaudu pesupesemise progressil silma peal hoida. Väidetavalt annab see eelise neile, kes soovivad pesutsüklite vahe lisada riideesemeid.

Seniks kuni nutikas Samsungi pesumasin Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid kodumasinaid:

Kodumasinad 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy