Samsung Galaxy S6 Edge

V ana telefon on oma aja ära elanud ning oled uue telefoni otsingutel? Samsung Galaxy S6 Edge on just see, mida sa otsid! Tegemist on võimsa, ilusa, stiilse ja äärmiselt võimalusterohke telefoniga.

Kui vaadata toote spetsifikatsioone ning jätta kõrvale märksõna „telefon“ siis võiks õelda, et tegemist on hoopis sülearvutiga. Kaheksatuumaline protsessor (kombineeritud Quad-core 1.5 GHz Cortex A53 ja Quad-core 2.1 GHz Cortex A57 protsessoritest) ning 3 GB RAM-i on täiesti piisav, et jooksutada ühte täiesti tavalist rüperaali. Ainukesed komponendid, mis on telefonile omased, on 64 GB mälumahtu ning  5.1-tolline Super AMOLED Gorilla Glass ekraan. Viimase puhul on resolutsiooniks 2560×1440 pikslit!

pilt1Korpuse puhul on loobutud plastiksut ning nahaimitatsioonist. Selle asemel domineerivad metall ja klaas, mis on teinud Galaxy S6 Edge-st tõelise premium-klassi telefoni. Tegemist on ühe vähese telefoniga, mille käes hoimisel saab aru, et hind on seda väärt!

pilt2Võimsa südamega ning kvaliteetse välimusega asja ei piirdu. Telefonil on kasutusel CMOS 16 megapiksline tagakaamera ning 5 megapiksline esikaamera. Esimene neist suudab väha edukalt 4K videosi filmida. Lisaks on veel olemas üks number „neli“ – 4G tugi, millega on võimalik oma ülikvaliteetseid videosid ka teistega jagada (iseasi, kas teistel on selline ekraan, mis suudab seda potentsiaali välja mängida). Olemas on ka Blutooth 4.1, GPS, USB 2.0, NFC ja 3.5 pesa. Sensoritest on kasutusel kiirendusmõõtur, baromeeter, sõrmejälje lugeja, güroskoop, geomagnetiline andur, halliandur, HR-andur, lähedusensor RGB valgussensor. Kogu tööshoidmise eest vastutab Android operatsioonisüsteem.

Läks silme eest kirjuks? Meil ka! Antud nimekiri sai välja toodud meelega, et saada aimdu sellest, mida on võimalik tänapäeval 142.1 mm x 70.1 mm x 7.0 mm ning 132 grammi kaaluva kesta sisse mahutada.

Vaata täpsemaid spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist Samsung Galaxy S6 Edge-le SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy