Samsung Galaxy Note 5

P laanid osta Samsung Galaxy S6-te, kuid ekraan jääb väikeseks? Meil on sulle uudis – tal on suurem vend nimega Samsung Galaxy Note 5!

Samsung Galaxy Note 5 jääb silma oma ilusa ja edeva disainiga, suure ekraani ja väga võimeka kaameriga. Lisaks tuleb Note 5-ga kaasa pliiats (et saaksid ekraanile kirjutada või joonistada) ning tal on suurepärane aku võrreldes konkurentidega! Kahjuks on Samsung mõned head omadused, võrreldes eelmise generatsiooni Note-ga, eemaldanud – enam ei ole võimalik akut eemaldada ning samuti puudub ka väline SD kaardi pesa (tõsi, seda proovib kompenseerida tasuta pilveteenus).

whitenote5_600x600_grp

Galaxy Note 5-te pakutakse neljas erinevad värvitoonis – kuldne, hübedane, valge ja safiir mustana (mis näeb valguse käes pigem sinine välja). Hinnatase on tagasihoidlikult õeldes „võimas“. Nimelt maksab Samsung Galaxy Note 5 rohkem kui otsene konkurent iPhone 6s Plus, rääkimata sama klassi odavamatest telefonidest (LG G4, Moto X Pure jpt.).

Vaadates telefoni lähemalt, siis saab aru, et disaini osas on tehtud kompromiss Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge vahel. Nimelt on ekraan kandiline (sarnaselt Galaxy s6-le) ning tagakülg jällegi kurvjas nagu seda on Edge versioonil. Võrreldes eelmise generatsiooni Note-ga on tegemist suure edasiminekuga, kuna uus Note tundub käes „nagu valatult“, mitte kui koguka ja suure telefonina (mida ta tegelikult on). Nimelt on telefon sama suur kui eelnev Note 4 (5.7-tolli), kuid ekraanid äärte laiused on viidud miinimumi. Ekraan ise on 2560×1440 pikslit (515 ppi), mis on rohkem kui tegelikult vaja.

Rääkides teistest omadustest, siis 16MP kaamera on äärmisel võimekas nii heleda kui ka tumeda valguse käes. S Pe-gaa saad joonistada kui ka teha kiirmärkmeid isegi siis, kui ekraan on välja lülitatud. Antud pliiats on esialgu küll harjumatu, kuid sellega „sina peale saades“ täiesti asendamatu vidin suure ekraaniga telefoni puhul.

galaxy-note-5-stylus-2015-08-25-01

Riistvara poolel on kasutusel Samsung Exynos 7 octa-core protsessor, 32GB või 64GB mälu, 4GB RAM-i. MicroSD kaardipesu puudub, kuid see-eest tuleb kaasa tasuta OneDrive pilveteenus 100GB-ga.  Aku maht Note 4-l on küll suurem, kuid erinevad testid näitavad, et uuem versiooni suudab keskmisel 3 tundi rohkem vastu pidada (videod vaatamine – 15 tundi ühe akutsükliga).

Kokkuvõtlikult on tegemist suure ekraaniga telefoniga, mis on täis tänapäeva tipp-riistvara. Kahjuks on küll hind suhteliselt kõrge, aga kui soovid parimatest parimat, siis on Samsung Galaxy Note 5 just sulle.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy