Samsung Galaxy Edge S6 vs Galaxy Edge S7

M õned nädalad rohkem kui aasta aega tagasi tuli Samsung avalikkuse ette Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge-ga. Tegemist oli nutitelefonide absoluutse tipuga ning vähesed on jõudnud riistvaraliselt sellisele tasemele nagu nemad olid tollel ajahetkel. Nagu ka eelnevalt oleme maininud, toimub nutitelefonide valdkonnas meeletu võitlus ning kõik tahavad esirinnas olla. Tänu sellele tuli Samsung veebruaris toimunud pressikonverentsil välja täiesti uute Galaxy versioonidega. Vaatamegi, mida uut on pakkuda Samsungi lipulaeval.

pilt1

Kui puudub võimalus kõrvuti panna S6 Edge ja S7 Edge siis eeldatavasti arvatakse, et mitte midagi pole muutunud võrreldes eelkäijaga. Tegelikuses on väike vahe siiski olemas – nimelt on uus lipulaev suurem kui eelmine. Kui S6 Edge kasutab 5.1-tollist ekraan, siis uue S7 Edge puhul on seda suurendatud 5.5 tolli peale ning kasutatakse AMOLED tehnoloogiat. Resolutisoon on jäänud samaks – kasutusel on kaks QHD ekraani (peaekraan ning kumeruses olev ekraan). Käes tundub uus S7 Edge palju kindlamana, kuna erinevalt S6 mudelilt on ka tagumine korpus tehtud kumerate äärtega. Üks põhilisi erinevuseks on uue mudeli tolmu- ja veekindlus. Nimelt võib uue S7 Edge-ga olla kuni 1.5 meetri sügavusel 30 minutit. Lisaks on võimal suurendada oma mälu microSD kaudud 200GB võrra, mida eelkäija ei võimaldanud.

pilt2

Kaamera tehnoloogia on jäänud samaks, kuid veidi on parandatud pildi kvaliteeti. See on saavutatud tänu „dual-pixel“ tehnoloogiale. Lisaks on kaamera objektiiv seekord samal tasemel korpusega.

Jõudluse poolel on Samsung teatanud, et võrreldes eelmise versiooniga on uus Galaxy S7 Edge puhul kasutusel 30% kiirem CPU ja GPU.  Aku mahtu on suurendatud ning tänu tarkvara uuendustele oskab telefon seda mõistlikumalt ära kasutada (tuletame meelde, et uuel versioonil on suurem ekraan, mis tarbib rohkem energiat). Tulemuseks on aku pikem vastupidamine.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et S7 Edge puhul on tegemist peamiselt kerge lihvi saanud Edge S6-ga. Parandatud on kõik eelmise versiooni „vead“, mille puhul oli kõige rohkem kriitikat! Vaata Elementro mõlema telefoni spetsifikatsioone ning pakkumist lähemalt SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy