SAAGE TUTTAVAKS – Oneplus One nutitelefon

I lmselt ei ole väga paljud kuulnudki niisugusest telefonist nagu Oneplus. Kes aga on, see peaks teadma, miks see Eestis tundmatu bränd on potsatanud maailma parimate telefonide edetabeli 10. kohale.

Telefoni tootjaks on Hiina firma OnePlus, millest sai kohe hinnatumaid ja ihaldatumaid “keskklassi” nutitelefone.

Oneplus One’il on kaks trumpi. Esiteks, kõrge hinna-kvaliteedi suhe ja opsüsteemi Android asemel CyanogenModi kasutamine. Seade on võrreldav kaks korda kallimate Androidi-tipptelefonidega. CyanogenMod on aga Androidi muditud variant, mis annab tavalisest rohkem valikuvabadust seadme isikupärastamisel ja seadistamisel.

Omas klassis ihaldatuim on One aga sel lihtsal põhjusel, et tootja pole seadet vabamüüki toonud ja seda saab eelkõige soetada vastava kutse abil.

Kutse saamiseks on eri võimalusi, peamiselt üritused ja kampaaniad, mille käigus neid jagatakse. Lisaks võib selle loovutada mõni kutse omanik, kui sellist juhtud teadma.

OnePlus on kutsete hulka tasapisi suurendanud ja jõudnud nüüd oma järgmise “verstapostini”. Nimelt saab One’i selle kodukal vabalt tellida – iga teisipäeva jooksul, 24 tundi järjest. Vabaostlemine algab Eesti aja järgi kell 10 hommikul.

One’i saab hankida kahes variandis: valge 16 GB salvestusruumiga (299 USA dollarit) või must 64 GB alvestusruumiga (349 USA dollarit).

OnePlus töötab ka oma Android-variandi kallal, mille nimi on OxygenOS.

(Allikas: forte.delfi.ee)

Juhul kui soovite siiski juba tuttavat brändi kiirelt ja mugavalt soetada, siis Elementro telefonivalik on kättesaadav siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy