Polar M400 HR spordikell

Ü ks teada tuntud õunafirma on viimasel ajal nuti- ja fitnesskellade valdkonna tagajalgadele ajanud. Jätame seekord selle põhjustaja ning vaatleme, mida kujutab endast Polar M400 HR spordikell.

Polar M400 HR tituleerib ennast kui spordikellana, kuigi samahästi võib tema kohta õelda nuti- või fitnesskell. Heal lapsel mitu nime. Siiski on suunatud antud ajanäitaja keskmiselt aktiivsemale inimesele. Eesmärgiks on anda kasutajale võimalikult palju tagasisidet kehalise aktiivsuse kohta.

pilt1

Üks esimesi funktsioone, mis tekitab elevust on GPS. Nimelt pole paljudel nuti-, spordi- ja fitnesskelladel sellist funktsiooni. Tõsi, paljud kellad koostöös nutitelefonidega suudavad antud funktsiooni täita, kuid peab tõdema, et telefoni kaasaskandmine jooksmisel või mõnel muul treeningviisil on suhteliselt tüütu tegevus. M400 puhul on GPS sisseehitatud ning tänu sellele saab jälgida tempot, läbitud vahemaad ja kõrgust. Funktsioon „Tagasi algusse“ võimaldab turvaliselt uusi marsruute avastada.

Polar kellade üheks „firmamärgiks“ on südame löögisagedusel põhinev treening. Selleks tuleb ümber rinnakorvi kinnitada H7 pulsivöö ning aktiivne treening võib alata. M400 monitoorib südamelööke ning teavitab kasutajat kõige efektiivsemast tempost treeningul. See välistab treenija puhul liiga väikese või suure treeningkoormuse. Eelmainitud H7 pulsivöö tuleb antud kellaga kaasa ning eraldi seda soetama ei pea.

pilt2

Lisaks eesmärkide saavutamisel treeningul on võimalik oma sihte üle vaadata ning kontrollida Polar Flow teenuse kaudu. Tegemist on veebiteenuse ja mobiilirakendusega mille abil saad oma treeningut planeerida, treeningteavet sünkroonida ning jagada ka teistega.

Viimasena tasuks välja tuua Polar spordikella aktiivsuse jälgimise. M400 jälgib ööpäev läbi su samme, aktiivsust, und ja kaloreid ning innustab sind olema iga päev aktiivne. Vaata spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist antud tootele SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy