Philipsi DVD-mikromuusikasüsteem

U mbes kümmekond aasta tagasi oli vaja korraliku kodukinosüsteemi ja muusikakeskuse jaoks eraldiseisvat DVD mängijat, võimendit ja raadiot. Õnneks on ajad muutunud ning Philips on välja tulnud äärmiselt võimeka ning kompaktse lahendusega.

Philipsi DVD-mikromuusikasüsteem on mõeldud inimestele, kellele meeldib või vajadus kompaktsus järgi. Ühte väikesesse kesta on sobitatud kokku hulganisti erinevaid funktsioone, mis eelmisel sajandil võis täita terve sektsioonikapi osa. Siinkohal tasub ka ära märkida, et paljusid võimalusi ei eksisteerinudki tollel ajal.

pilt1

Mikrosmuusikasüsteemil on kasutusel One-Touch Bluetooth lahendus, mis muudab NFC-toega nutitelefonide sidumise ülimalt lihtsaks – piisab NFC alale kergest koputusest, et aktiveerida muusikakeskus ning kuulata oma lemmiklugu. Kui bluetoothiga telefoni või nutiseade puudub, siis tuleb appi DVD mängija. Suudab too esitada filme, kuvada pilte, mängida muusikat nii originaal CD- ja DVD plaatidelt ning probleemiks pole ka RW ehk taaskirjutatavate plaatide mängimine. Kui muretsed oma vanadele plaatidele kirjutatud videode kvaliteedi pärast, siis selleks pole põhjust. Kasutusel olev Progressive Scan funktsioon suudab kõikdelt videodelt eemaldada silmapaistva joonestruktuuri, tagamaks teravamat pilti. Lisaks sellele kasutab HDMI otsest digitaalühendust, mille kaudu saab edastada tihendamata digitaalset HD-videopilti ning digitaalset mitmekanalilist heli ilma seda analoogkujule teisendamata, pakkudes nii täiuslikku, täielikult müravaba pildi- ja helikvaliteeti.

pilt2

Kogu muusikalise elamuse eest vastutab Philipsi Bass Reflex Speaker System. Tänu antud lahenduse kasutuselevõtmisele on kompaktsed kõlarid samaväärse võimekusega, kui tavalised ning palju suuremad kõlarid.

Kui soovid kõik-ühes kodukinosüsteemi kompaktses kestas, siis on Philipsi DVD-mikromuusikasüsteem just Sulle! Vaata spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist antud tootele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy