Philips Viva Collection Multicooker – parim abimees köögis

M ulticooker ehk õhkfritüür on elektriline koduabiline köögis, mis suudab automaatselt timerit kasutades valmistada erinevaid roogasid. Teisisõnu on tegemist ahju ja pliidi komboga, mis on väike ning vajab vähem tähelepanu toidu valmistamisel. Tüüpiline multicooker suudab keeta, küspetada, praadida, grillida, hautada, aurutada ning pruunistada toitu.

Multicookerite esimene katse turule tulla sai alguse 1920. Inglismaal, eesmärgiga hoida kulusid kokku gaasilt. Teine suurem multicookerite laine sai alguse 1950. Jaapanis, kui lihtsale riisiaurutajale lisati uusi funktsioone, et valmistada lihtsalt teisi teraviljasaaduseid ning suppe. Euroopa turul ei ole multricookerid väga populaarsed olnud, pigem on kasutusel olnud nad eraldi seadmetena (veekeetja, kiirkeetja, röster, aurutid, mikrolaineahi jms.).

pilt1

Philips Viva Collection Multicookeril on kasutusel soojendussüsteem, mis koosneb peal olevast ja ümbritsevast küttekehast ning põhjas olevast põhiküttekehast; see 3D soojendussüsteem tagab ühtlase soojendamise, tõhusama soojana hoidmise ja paremad küpsetustulemused.

Multicookeri üheks suurimaks eeliseks on toiteväärtuse hoidmine maksimaalsel tasemel. See tähendab, et küpsetamisel kasutatakse minimaalselt õli (kui üldse), puudub risk üleküpsetamisele ning mis peamine, küpsetamine toimub suletud keskkonnas mille puhul toit säilitab kõik toitained, vitamiinid ning mineraalid.

pilt2

Lisaks on võimalik kasutada multicookeri taimerit. Paned roa multicookerisse, valid režiimi, lisad viite ning vajutad „Start“ nuppu. See funktsioon on eriti kasulik inimestele, kellele ei meeldi hommiku süüa teha. Õhtu lisad vajalikud koostisosad masinasse ning hommikul ärgates on puder valmis. Seade hoiab toitu sooja ja värskena 24 tundi – kuna tegemist on kinnise keskonnaga, ei muutu toit kuivaks.

Muuda oma köögielu lihtsaks! Vaata lähemalt spetsifikatsioone ning leia Elementro pakkumine antud Pühilips Viva Collection Multicooker-le SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy