Philips Powerpro Expert – tolmuimeja, mis imeb!

J ust, pealkiri ei eksita. Philips on läbi aegade tolmuimejate sektoris vägagi edukas tegija olnud ning nüüd on nad välja tulnud uue ning veelgi parema tolmuimejaga. Vaatame, millega tegemist!

Philipsi uuel Powerpro Experti puhul lubatakse vaipkattelt kuni 40% rohkem tolmu imeda, võrreldes teiste enimmüüdavate tolmuimejatega. See on saavutatud tänu uuele PowerCyclone 6 ja TriActiveMax otsaku tehnoloogiale.

pilt1PowerCyclone 6 tehnoloogia puhul on järgitud erilise täpsusega õhutakistust ning aerodünaamilisust. Sissevooluava ja õhukanal on ehitatud nõnda, et sealt läbiv õhk koos tolmuga liiguks võimalikult kiirelt ning takistustevabalt tolmukambrisse. Tolmukamber omakorda on varustatud välislabadega, mulle tulemusena filtreeritakse hetkeliselt sisseimetud õhust tolm ning see talletatakse tolmukambri põhja.

Uus kolm-ühes TriActiveMaxi otsak suudab tagada maksimaalse tolukogumise tänu oma spetsiaalsele disainile. Tänu oma erilisele tallale suudab ta avada vaiba kiude vahelised alad ning imeda endasse sügaval vaiba sees oleva tolmu. Suurem sodi imetakse tolmuimejasse spetsiaalselt otsaku esiotsa jäätud suurem ava kaudu. Samuti on otsaku külgedel harjad, mis pühivad kokku tihedalt mööbli või seinte vastas oleva tolmu.

pilt2

Lisaks TriActiveMaxile tuleb komplektis kaasa ka DiamondFlex ja kõvakattega põranda otsakud. Esimene neist on üliõhuke ning 180-kraadi kaarduv otsak raskesti ligipääsetavatele kohtadele ning viimane A-klassi jõudlusega kõvakattega põrandate otsak, mis korjab ülesse 100% tolmust.

Tegemist on tolmukotita tolmuimejaga! See tähendab, et kui tolmukamber täitumisel tuleb see lihtsalt tühjaks kallata.

Vaata täpsemaid spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist Philipsi Powerpro Expert tolmuimejale SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy