Philips OTT2000 – natukene retrohõngu

A eg on ülesse otsida ning tolm maha pühkida oma vanadelt vinüülplaatidelt! Philips OTT2000 näeb välja kui vana vinüülimängija, kuid tegelt on tegemist täiesti modernse tehnikavidinaga, millel on Bluetooth, AVRCP, FM raadio, 3.5mm, CD mängija ja USB pesa.

OTT2000 puhul on järgitud kunagise Philips AG4131 vinüülimängija retrohõngu. Kasutatud on harjatud metalli, vanamoodsaid nuppe ning lisaks on korpus 60ndatel väga poplaarse helesinise värviga kaetud. Tähelepanu mitte pöörates võib nii mõnigi inimene jääda arvamusele, et tegemist ongi ca. 50 aastat vana seadmega. Lähemalt uurides võib näha, et kasutusel on LCD ekraan, CD mängija ning sisendid kui ka väljundid, mis tollel ajahetkel ei eksisteerinud.

(pilt1)

OTT2000 puhul ei ole tegemist lihtsa vinüülimängijaga. Korpusesse on ära peidetud ka 2 kõlarit koos baasikõlariga, mis on piisav, et täita tuba muusikaga (Siiski, tegemist pole muusikakeskusega, mis suudaks su naabrid hulluks ajada). Lisaks on sul võimalik kõik oma lood vanadelt vinüülidelt (kui ka CD-lt) salvestada otse oma USB pulgale, kuulata Spotify-d või raadiot.

Philipsi vinüülimängija sobib eriti hästi retro stiilis elamisse või inimesele, kellele meeldivad uued tooted vanas kestas.

Uuri lähemalt spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist antud tootele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy