Philips HTL6140B – võimas abiline telekale

R uumipuudus, minimalistlikus ning innovatsioon andsin aluse vahetult enne uut milleenniumit Soundbar-de tekkele. Eesmärk oli kokku koguda kõik helisüsteemi komponendid ning panna nad võimalikult väikesesse kesta. Antud lahendus oli mõeldud eelkõige ruumidesse kuhu võimendi ning suured kõlarid enam ära ei tahtnud mahtunud.

Kui esimesed Soundbar-d ei hiilanud just oma omadustega ning jäid võimsuse poolest alla traditsioonilistele helikeskustele, siis ajad on muutunud ning tänapäeval suudab väike heliriba koos subwoofriga samaväärset elamust pakkuda. Erand ei ole ka Philips HTL6140B.

Philipsi Soundbar-i üks eriline omadus on tema üliõhku kest. Nimelt on selle paksus ainult 2,98 cm ning võimsust on tal 320 W, mida toetab juhtmevaba 8-tolline ja 220 W bassikõlar ehk subwoofer. 6 neodüümbasskõlarit ja 2 kvaliteetset pehme kattega kõrgsageduskõlarit koos Philipsi „Crystal Clear Sound“ tehnoloogiaga suudavad kuulajale edastada iga helidetaili just nii, nagu esitaja või režissöör seda kavatses teha.

Philpsi „Crystal Clear Sound“ eeliseks on minimaalne heliallika (film, muusika, kontsert vms.) töötlemine, säilitamaks algse helisuse puhtuse. Selle tulemusena jõuab meie kõrvu täpsema kõlaga heli. Lisaks eelmainitud tehnoloogiale on ka kasutusel Dolby Digital, DTS ning Virtual Surround Sound, mis täiustavad digitaalsel kujul heli. Antud väljund on pakkuda elamust ka sellistest meediaformaatidest, mis ei toeta esialgselt 5.1 heli või ei ole just kõige parema kvaliteediga.

pilt1Ühe suure eelisena traditsioonilise muusikakeskuse või kodukino ees on ka juhtmevaba keskkond. Täiusliku heli nautimiseks piisab teleri ja heliriba ühendmisest HDMI kaabli kaudu ning voolujuhtme seina pistmisest. Viimast tuleb küll kaks korda teha (heliriba ja subwoofer) kuid nende vaheline suhtlus toimub juba juhtmevabalt. Samuti on kasutusel Bluetooth (aptX ja AAC) ning NFC, mille tulemusena on võimalik kasutajal oma lemmikmuusikat äärmiselt lihtsalt edastada Philipsi Soundbar-i.

Kokkuvõtlikult soovitab Elementro antud toodet kasutajatele, keda pitsitab ruuminappus või kellele meeldivad minimalistlikud ning kompaktsemad lahendused. Heliga suudab Philips HTL6140B täita ka kõige suuremad elutoad!

Philips HTL6140B täpsemaid spetsifikatsioonid ning Elementro pakkumise leiad SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy