Philips FWP2000

V äike, aga tubli! Just niimoodi võib iseloomustada Philips FWP2000 Mini Hi-Fi helisüsteemi.

Antud kaasaskantava helisüsteemi puhul on kombineeritud ilus disain, praktilisus ning väga hea helikvaliteet.

109013_xl

Philips FWP2000 – disain?

Nagu pildilt näha, siis tegemist pole just kõige tavalisema muusikakeskusega. Disain on lisatud natuke „noorelikust“ mis väljendub esile toodud elementidest ja sinna külge kombineeritud valguslahendusega. Just, lugesite õigesti, see Hi-Fi süsteem suudab lisaks muusika mängimisele ka valgusshow-d teha. Võimalus on vastavalt enda soovile valida taustavalgus ning ülejäänud teeb ära juba muusikakeskus ise.

1133187

Philips FWP2000 – suutlikus?

Suudab palju! Süsteemi koguvõimsus on 300W (RMS) millele on juurde kombineeriud erinevaid heli täiustusi – MAX Sound, digitaalne helijuhtimine (4 režiimi), kolmeastmeline ja dünaamiline bassivõimendi, Incredible Surround! Kogu see „kompott“ ja süsteemi väiksus suudab kuulajani tuua kohati lausa uskumatu helikvaliteedi. Kasutusel on 2-tollised kõrgsageduskõlarid ning 6.5-tollised bassikõlarid.

Muusikakeskusel on olemas kaks mikrofonisisendit, mis on peamiselt mõeldud karaoke funktsiooni kasutamiseks.  Samuti on võimalik läbi USB pordi kuulata oma MP3 või WMA faile USB pulgalt või mõnest muusikakandjalt. „Kirsina tordil“ on võimalik kõigi CD-de peal olevaid lugusid kopeerida väga lihtsalt USB seadmele.

Elementro tootevalikus on antud helisüsteem täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui Philips FSWP2000/12  sülearvuti ei vasta Su ootustele, siis vaata ka teisi Elementro pakutavaid helisüsteeme:

Heli ja muusika 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy