Philips AmbiLux UHD – midagi vana uues kuues!

M äletate aega kui Philips tuli turule ambilight lahendusega? Nad tegid seda uuesti – uuendasid oma ambilighti riistvaralist poolt ning näitasid seda avalikkusele IFA messil! Selle tulemusena jäid teised televiisorite tootjad tahaplaanile.


2002. aastal tuli Philips ASA laboratoorium ambilight lahendusega avalikkuse ette. Eesmärgiks oli teleri vaatamise kogemust „vürtsitada“. Nimelt on kõikide Philips ambilight telerite taga väikesed lambikesed, mis tekitavad valgusvihu teleri taga olevale seinale. Antud lambikesed suudavad kuvada nii värve kui ka valgusvihu tugevust vastavalt ekraanil kuvatud pildile.
Nüüdseks, üle tosina aasta hiljem, esitles Philips oma uut ambilight lahendust – AmbiLux. Asja eesmärk on sama, kuid seda tulemust saavutatakse nüüd hoopis väikeste projektoritega! Peab tunnistama, et Philips suutis meid kõik üllatada, kuna selle tulemus on fantastiline! Vaata ise:

Philips AmbiLux UHD projektorid suudavad antud taustavalgustamist kuvada kaugemale ning täpsemalt, kui seda suutis eelmine ambilight generatsiooni. Peab ütlema, et kui teised tootjad ajavad taga pildi kvaliteeti (8K), siis Philips astus väikese sammu just õiges suunas. Nimelt on tänapäeval väga vähe andmekandjaid, mis suudaks 8K pilti telerisse kuvada. Muidugi ei tähenda see seda, et Philipsi ekraani oleks vilets! Vastupidi – kasutusel on 4K ekraan ning oma tuntud headuses UHD lahendus.

Seniks kuni Philipsi uus teler Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid televiisoreid:

Telerid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy