Philips 5.1 3D Blu-Ray kodukinosüsteem

O led tüdinenud kuulamast telekast heli, mis ei kannata väga palju kriitikat? Rikasta oma muusika kuulamist või filmidest saadavat elamust Philips 5.1 3D Blu-Ray kodukinosüsteemiga!

Televiisorite pidev arenemine ja sellest tulenevalt õhemad ekraanid on viinud tootjad olukorda, kus korraliku heli saavutamine tavalisest flat-screen tüüpi telerist on väga keeruline. Asi on nii kaugele jõudnud, et tihtipeale pakutaksegi teleriga kaasa eraldi kodukinosüsteemi ning ekraanil endal polegi kõlareid küljes. Siiski kui oled soetanud mõne teleri kus on integreeritud helisüsteem ja see ei rahulda su vajadusi, siis on Philips välja tulnud eriti hea ja mõnusa kodukinosüsteemiga – Philips 5.1 3D Blu-Ray.

Ilmselgelt ei tohiks ka suuremas ruumis antud süsteemi võimsusest puudust tulla – pakutakse kuulajale tervelt 1000W RMS võimsust. See on piisav, et kätte saada filmist kõik võimalikud heliefektid ning kinnitame, et ka kõrvalkorteris elavad naabrid saavad edukalt teada mida te parajasti teete. Parima elamuse kättesaamiseks on kasutusel Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS Digital Surround, DTS-HD Master Audio ja Dolby Digital 5.1 tehnoloogia, mis edastakse kuulajale 6 kõlari kaudu, millest üks on subwoofer.

philips-htb3580g-12

Ühildub antud kodukinosüsteem ka kõikvõimalike telefonide, tahvlite ning ka mp3-mängijatega. Suudab seda teha kas läbi Bluetoothi (NFC), WiFi või hoopis kaabliga.  Rääkides liidestest, siis on antud süsteemil kõik olemas – Analoog audio (RCA), HDMI, koksiaalkaabel, LAN (võrguliides, RJ45), optiline helisignaali sisend, USB 2.0 jpt. Toetab ka Smart TV-d, BD-Live, DLNA-d, Simply Share ja ka nutiseadet kui juhtpulti.

Lisaks eelmaintule suudab mängida Blu-Ray-de, toetab 3D-d, FM raadiot ning suudab mängida AVCHD, BD, BD R / BD RE, CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD -R/-RW, SVCD, VCD plaate.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et antud kodukinosüsteem suudab teha rohkemat kui vaja ning seda veel mõistliku hinnaklassi juures. Kui televiisori edastatav helitase on sinu jaoks liiga madal, siis on antud Philipsi toode just sulle mõeldud!

Elementro tootevalikus on antud kodukinosüsteem täiesti olemas! Vaata lähemalt:

Mobiilid 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy