Personaalprinter HP Color LaserJet Pro CP1025nw

O led üksikettevõtja? Või vajad kodukontorisse printerit? Kvaliteetset ja kiiret? Värvilist? Elementrol on sulle lahendus – HP Color LaserJet Pro CP1025nw.

Läheme ajas natukene tagasi – 1984. aasta mai kuus tuli HP esmaskordselt avalikuse ette oma esimese laserprinteriga mis oli mõeldud IBM personaalarvutitele. Tegemist oli peamiselt Canoni osadele (printimismootorid) toetuva tootega, millele HP arendas juurde riistvara, püsivara kui ka tarkvara, mis konverteeris andmed prinditavateks punktideks. Antud printeri hind 1984. aastal oli ligi 3100 eurot ning arvestades inflatsiooni tähendaks see tänapäeval natuke üle 7500 eurost väljaminekut! Tundub liig mis liig ühe personaalprinteri kohta. Kuid HP jaoks oli tegemist ühe suure muutusega – printerite maailma sisenemine andis neile juurde ühe suure väljundi, kus nad tegutsevad tänapäevani väga edukalt!

Pidev arenemine on tänaseks päevaks muutnud printeri soetamise väga hõlpsaks ning soodsaks. Enam ei ole vaja tuhandeid eurosid (personaalprinterite osas), et saaksid kontoris või kodus midagi välja printida.

Vaadates üleüldist trendi siis on personaalprinterid muutunud mõnes mõttes haruldaseks. Seda sellepärast, et enamus firmad ja suuremad kontoripinnad on üle läinud võrguprinterite peale. Miks? Eks sellepärast, et 100 inimese puhul pole ratsionaalne soetada 100 printerit. Piisab paarist võimsast ja kiirest printerist, mis suudavad kõik vajadused ära katta. Suurte ettevõtete jaoks on see ainuõige lähenemine.

286595-hp-laserjet-pro-cp1025nw

Tuleme tagasi antud blogipostituse esimese lõiguni – HP Color LaserJet Pro CP1025nw. Tegemist on äärmiselt hea ja piisava võimsusega printeriga inimestele, kellel on väike kontor või kes tahab printida kodus/kontoris. Tegelikkuses võiks õelda, et tegemist on personaalprinteriga, millel on kohati võrguprinteri omadused. See väljendub selles, et erinevalt paljudest teistest on antud printeril olemas ka valmidus töötada kodu- või töövõrgus (ilma kaablita!).

Printer (nagu nimi reedab) on värviline ja lasertehnoloogial baseeruv. Või tekkida küsimus, et miks ma peaksin soetama laserprinteri, kui igal pool pakutakse värvilisi tindiprintereid, mille maksusmus on tunduvalt soodsam? Vastus on lühike ja konkreetne – ülalpidamiskulud. Nimelt on tindiprinterites kasutatav tint üks kallimaid vedelikke maailmas. Lisaks on tindiprinter aeglane ning printeris asuvad tindipead kipuvad ära kuivama, kui printerit ei kasutata pikemat aega. Laserprinteri puhul on CPP (ehk maksumus ühe prinditava lehe kohta) kordades odavam ning kogu printimise protsess tunduvalt kiirem. Lisaks pole seal osasid, mis aeguvad kui oled pikalt komandeeringus ära.

Antud printer on ka Elementro HP kampaanias olemas. Vaata seda siit:

HP kampaania 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy