Otsid võimekat ja tasukohast arvutit? Palun – HP 250 G4!

O led pidevalt liikumises? Vajad arvutit millel on piisavalt võimekust ning mis ka peaks vastu aktiivsele elule? Elementrol on sulle soovitus – HP 250 G4 rüperaal!


Antud arvuti, nagu eelnevalt mainitud, on eesmärgiga pakkuda kasutajale tasukohase hinnaga võimalikult võimsat ja vastupidavat sülearvutit.

hp-250-g4-m9s80ea-_ien222829
Rüperaalil südameks on neljanda generatsiooni Intel Core i3 kahe tuumaline protsessor kiirusega 1.7GHz. Lisaks on kasutusel 4GB DDR3L SDRAM-i mida on võimalik suurendada vähe nõudlikumal kasutajal 8GB peale. 500 GB kõvaketas on piisav nii töödokumentide kui ka piltidel hoidmiseks ning vajadusel on võimalik seda asendada väga võimeka ja kiire SSD kõvakettaga.
Ekraan on 15.6-tolline LED HD mis on piisavalt suur, et saaksid kaks exceli tabelit kõrvuti asetada. Antud pildi kvaliteedi eest vastutab integreeritud Intel HD Graphics 4400 seeria graafikakaart. Lisaks on arvutil HDMI väljund, mille kaudu on võimalik pilti ka suuremale ekraanile kuvada.

laptop-hp-250-g4-dual-core-3825u-500gb-4gb-dvdrw-430040
Rüperaalil on kasutusel täismahus asetusega klaviatuur ehk sealt leidub ka exceli kasutajatele eriti mugav integreeritud numbriklaviatuur. Lisaks eelnimetatule on olemas 802.11n WiFi, Bluetooth 4.0, 10/100 Ethernet sisend, integreeritud veebikaamera, stereo kõlarid (DTS Studio Sound), mikrofon, 3-cell Lithium Ion aku, kõrvaklappide väljund, mikrofoni sisend, mälukaardi lugeja (SD, SDHC, SDXC kaardid).

34-261-442-01
Arvutile on eelinstalleeritud Cyberlink PowerDVD , CyberLink Power2Go, CyberLink Media Suite, CyberLink YouCam DE, HP Connected Photo, Snapfish, McAfee LiveSafe (30 päeva testperiood), McAfee Central, Windows 8 tarkvara.

Arvuti mõõdud ja kaal:
Laius: 38,43 cm
Pikkus: 25,46 cm
Sügavus: 2,46 cm
Kaal: 2,2 kg

Elementro soovitab! Vaata lähemalt meie kampaaniat antud HP rüperaalile:

HP sülearvuti kampaania 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy