Otsid viisi kuidas oma koduseid kommunaalkulusid soodsamaks saada? Meil on teile lahendus – Oasys!

O led kunagi mõelnud kui palju vett Sa tegelikult kasutad? Jah, teame, et igaüks kes kommunaale maksab, saab arve kuu lõpus. Siiski – palju Sa vett kasutad dushi all olles? Palju vett kasutab nõudepesumasin? Pesumasin? Või hoopis tahad võrrelda enda ja naabri vee tarbimise harjumusi (või sarnase korteri tarbimisharjumusi läbi online andmebaasi)? Kõikidele eelnevatele küsimustele on suutnud leida vastuse Barcelonast pärit startup firma Oasys, kes just pani ülesse Kickstarter kampaania rahastamaks oma vee jälgimise vidinat.

Oasys – kuidas see siis töötab?

Kui arvasid, et pead hakkama mingisse äppi numbreid sisestama, siis eksisid. Asi on arvatust lihtsam – otsi ülesse oma elamise veetorustik (võib olla vähe keerulisem kui elad kortermajas või ridaelamus) ning kinnita Oasys juhtmevaba sensor sissetuleva peaveetoru ümber. Selle tulemusena suudab nüüd Oasys jälgida korteri veekasutust.

Lisaks sensorile on kaasas seinale kinnitatav ümmargune kasutajaliides (just, nagu termostaat) mis kommunkeerub eelmainitud sensoriga üle Wi-Fi. Antud kasutajaliidese eesmärgiks on koguda sensorilt kui ka internetist infot, mille tulemusena peaks kasutaja olema ettevaatlikum ning targem oma veekasutamise osas. Internetist saab ta infot veetaseme kui ka ilmaprognoosi kohta ning teavitab kodukasutajat juhul, kui on oht veepuudusele (Eestis küll mitte eriti levinud, kuid üsna tavapärane nähtus soojemates regioonides). Samuti on võimalik antud kasutajaliidesest saada aruandeid ettemääratud perioodi jooksul vee tarbimise kohta. Lisaks võrdleb ta su eelnevat veekasutust ja toob välja su laristamise (loe: koht kokkuhoiuks)! Ja kui sellest jääb väheseks, aitab programm sul seada vee kasutamise eesmärke tuleviku jaoks ning teeb ka kindlaks, et sa ka neid jälgiks.

sideviewbluehorizontal

Oasys kasutajaliides ei piirdu ainult audio märguannetega. Nimelt on ta ka varustatud LED pirnidega mis muudavad taustavalguse värvi vastavalt tarbimisele või ilmnevale probleemile. Näiteks, kui Oasys tajub üleliigset vee tarbimist, muutub ta punaseks (hoiatab kasutajat võimaliku lekke kohta ). Lisaks sellele on ta võimaline saatma kodu omanikule e-maili või SMS võimaliku probleemiga!

Seniks, kui Oasys tehnikavidin Eestisse jõuab, vaata Elementro poolt pakutavaid kodumasinad:

Kodumasinad 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy