Otsid pesumasinat? Loomulikult Electrolux!

E lectrolux on läbi aegade üks suurimaid pesumasinate tootjaid olnud. Seda ka põhjusega – nad on olnud kvaliteetsed, vastupidavad ningi murevabad. Erandiks pole ka uus Electroluxi eestlaetav pesumasin.

Electroluxi pesumasin on innovatiivne ning kasutajasõbralik. Arvesse on võetud kasutajakogemusi ning reaalseid vajadusi, mis muudavad pesupesemise lihtsamaks ning tõhusamaks. Üheks selliseks on kohandatav pesutsüklite ajahaldur, tänu millele saate pesumasina käima panna vastavalt oma päevakavale. Lihtsalt programmeerige tsükkel soovikohaselt: mustema pesu korral pikendage aega. Vähendage aega, kui pesu on vähem määrdunud. Enamike tavaliste programmide puhul saab kasutada 8 sammu, mille valimine on lihtne tänu ekraanil kuvatavatele selgetele juhistele.

Kasutaja jaoks on tähtis, et riided oleks puhtad kiirelt ja vaikselt. Tänu moodsale invertermootorile saavutab see pesumasin suurepäraseid tulemusi eriti kiiresti ja peaaegu hääletult. Tsükkel saab läbi, enne kui sellest arugi saate! Kusjuures, antud pesumasinal on kasutusel ka Fuzzy Logic tehnoloogia, mis tuvastab pesukoguse ning määrab selle järgi ka pesutsükli pikkuse, veekoguse jms.

Pesuprogramme on võimalik valida vastavalt pestavale pesule – ihupesu, siid, kardinad, tekid, spordirõivad, kiirpesu, sünteetika, õrnpesu, villased esemed, käsipesu, teksad, puuvill, tsterifuug ning kerge triikimine.

Pesuklassiks on pesumasinal A, Energiatarbimisklass on eeskujulik A+++ ning maksimaalne täitekogus 6.5 kg. Maksimaalne tesntrifuugi kiirus on 1200 pööret minutis.

Kui oled otsimas uut pesumasinat, siis soovitame Electroluxi! Vaata Elementro pakkumist ning spetsifikatsioone lähemalt SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy