OSA V – Millist telerit osta aastal 2015?

M illist telerit osta? Milline LCD teler on parim? Mitme tolline teler on parim elutuppa? Mis vahe on LCD ja LED teleritel?

Jätkame ülevaatega, millest tegime algust SIIN.

Värvid – pööra tähelepanu värvide puhtusele ja erksusele! Tähtis on, et neis oleks võimalikult vähe müra ja värvide täpsust. Kõige parem on vaadelda inimese naha tooni pimedates stseenides – peab olema täpne ning ühtlane.

Detailsus – kui palju suudab teler tekstuuri kuvada. Näiteks kas puu on lihtsalt roheline „ollus“ või suudab teler ka lehtede kontuuri kuvada.

Teleri ääred ja nurgad – tähtis on, et nurkades ja äärtes ei toimuks pildi hajumist või värvide moonutust.

Pildi liikumine – märksõna on „sujuv“. Stseenides kus toimub kiirematsorti pildi vahetumine ei tohi olla hakkimist või moonutamist.

 

Millist telerit osta – Heli

Saamaks parimat heli, peaks teler olema ühendatud kodukino süsteemiga. Tihti pole see aga võimalus – vaatame mida peaks teleri heli osas tähele panema:

Bass – peab olema madal. Madalat bassi kuulates ei tohi olla ühtegi krõbisemist või muud moonutavat heli.

Vokaal – hääled peavad olema rikkalikud, selged ja avatud. Kindlasti ei tohi need olla nasaalsed või raskelt arusaadavad.

Kõrged – peavad olema selged ja ühtlased. Kindlasti ei tohi need domineerida ja kõrvu häirida.

Heli sügavus/laius – heal teleril on kõlarid nõnda, et ta suudab suunata heli ekraani taha, kõrval ja ette. Selline heli suunamine annab vaatajale lisaefekti.

Jätkub…

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid telereid ning vali endale meelepäraseim:

Telerid 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy