Osa I – Top 6 parimat sülearvutit üliõpilasele

K ui kasutad ikka veel lauaarvutit või su praegune rüperaal ei suuda enam uute programmidega sammu pidada, siis aeg on soetada uus arvuti. Selleks ei pea sa võtma õppelaenu, et endale muretseda uus MacBook Pro. Väikese kodutööga leiab endale samavõimsa arvuti! Ning seda ilma, et peaksid oma hoiupõrsa pooleks lööma.

Võttes arvesse uue kooliaasta, siis semestri alguses on tähtsamaidki küsimusi kui murda pead küsimusega „Millist sülearvutit endale osta?“. Tänu sellele on Elementro kokku pannud TOP 6 sülearvutit üliõpilasele!

Azuz Zenbook UX305

ux305-2

Eeldatavasti kõige tasukohasem ning parem Ultrabook

Protsessor – 6-generatsiooni Intel Core m3 – Core m5.

Graafika – Intel HD Graphics 515 – 5300

RAM – 8GB

Ekraan – 13.3 tolline FHD (1920×1080) – QHD+ (3200×1800)

Kõvaketas – 256GB – 512GB SSD

Paljud kutsuvad antud arvutit MacBook Air-i koopiaks. Tõsi, eks seal sarnasusi on, kuid ei tasuks liigselt sellel tähelepanu pöörata! Seda põhjusel, et tegemist on ühe parima arvutiga – Full HD ekraan, 8GB RAM-i ja kuni 512GB SSD mälumahtu on antud hinnaskaala juures suisa vargus! ZenBook UX305  on üks ülimalt aus arvuti oma kvaliteedi ja suutlikuse osas. Soovitame!

 

HP Chromebook 14

1260671_1160-100068824-large

Ühtlane tasakaal

Protsessor – 6-generatsiooni Intel Celeron

Graafika – Intel HD Graphics

RAM – 2-4GB

Ekraan – 14 tolline HD (1366×768) või FHD (1920×1080)

Kõvaketas – 16-32GB eMMC

Tegemist ei ole mitte mingis mõttes ühe võimsa arvutiga. Pigem keskpärase rüperaaliga. Kuid kasutusel olev Chrome OS teeb sellest sinisest arvutist ühe omapäraseima!

Ehk kui sa oled inimene, kes tahab ainult kirjutada kirjatükke, siis antud ülimalt soodne arvuti on mõeldud just Sulle! Chrome OS saab väga edukalt hakkama arvuti kiirelt jooksutamise ning tavaliste kirjatükkide või arvutuste jaoks on tegemist väga hea arvutiga.

 

 

MacBook Pro – 13.3 tolline

macbook_pro_13inch_35440710_04

Võimsaim ja väikseim MacBook Pro

Protsessor – 5-generatsiooni Intel Core i5

Graafika – Intel Iris Graphics 6100

RAM – 8-16GB

Ekraan – 13.3 tolline WQXGA (2560×1600)

Kõvaketas – 128GB – 512GB SSD

Antud 13. tolline MacBook Pro on mõeldud just üliõpilastele, kes vajavad suuremat jõudlust ilma, et nad peaksid tegema tagasimineku portatiivsuses. Ehk tegemist on väga võimsa arvutiga, mis samalajal kerge, pika aku vastupidavusega ning stiilne! Õpilastel, kellel on eelarve piiratud, siis võtke teadmiseks, et MacBook Pro-l on kohe peal Pages, Numbers, Keynote, iMovie, Photos, GarageBand. Need programmid on peaaegu kõik, et saaksid oma koolitükid koos väikese loomisvõimega edukalt valmis teha.

Seniks, kui tutvustame viimast TOP 3-e, vaata Elementro superpakkumisi sülearvutitele SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy