I.Osa – Mida esitleti Apple 9. septembri pressiüritusel?

A pple esitlused on muutunud ajaga kultusüritusteks, mida ootavad pikkisilmi miljonid inimesed üle maailma. Üldjuhul tutvustatakse uuendusi (nii tarkvara kui ka riistvara) ning vahel tullakse ka välja täiesti uute toodetega (viimati Apple Watch).  Ka seekordne pressiüritus ei olnud üllatusteta – Elementro teebki lühikesed ülevaated toimunud sündmusest.

img_0475

Apple – iPhone 6s ja iPhone 6s Plus

Üheks põhiliseks oli telefonide uuendamine. Väliselt ei muutunud midagi, kuid Apple enda väidete põhjal on tegemist totaalse muutusega. Seda siis sisu poolelt.

iphone-6s-quick-actions

3D Touch

Tegemist on ekraani sees olevate sensoritega, mis suudavad mõõta kasutaja puudutuse tugevust. See avab kasutajaliideses sisuliselt uue telje – sügavuse. Sisuliselt tähendab see seda, et kasutaja tavaklikk on sama nagu eelnevalt, kuid nüüdsest on ka võimalik integreerida erinevad funktsioonid, mis aktiveeruvad tugevama vajutuse (või vajutuste) tagajärjel.

Riistvara

Telefonil on uus A9 kiip, mis firma sõnul on 90% kiirem kui seda oli eelmisel mudelil. Samuti on Touch ID saanud uuendust – sõrmelugeja sensor suudab kaks korda kiiremini tuvastada kasutajaõigused. Kaamera suudab nüüdsest filmida 4K videosid ning teha 12 megapiksliseid fotosid (iPhone 6 puhul on kasutusel 8 megapiksline kaamera). LTE-A toega andmeside pakub nüüd kuni 300 Mbps allalaadimiskiirust, kiirem on ka Wifi-ühendus.

Tarkvara

Uus telefon töötab uue iOS 9 peal, mis suudab ka eelnevalt mainitud riistvaralisi uuendusi rakendada. Antud uuendus muutub kättesaadavaks kõikidele senistele Apple toodete kasutajatele 16. septembril. Pikema ülevaate antud operatsioonisüsteemist teeme peale põhjalikumat tutvumist selle kuu jooksul.

Üks eraldi välja toodud tarkvaraline uuendus on võimalus teha liikuvaid pilte. Tegemist on sarnase funktsiooniga, mis on olemas olnud nii Android kui ka Windows Phone kasutajatel aastaid. Nimelt on võimalik pildis üks osa mõneks sekundiks liikuma jätta.

iphone-6-rose-gold-001

Muu

Tegelikult luiskasime, kui ütlesime, et väliselt ei muutunud midagi. Nimelt toodi telefonide (iPhone 6S ja 6S Plus) nimekirja ka uus toon. Nimelt on nüüd võimalik telefoni saada ka roosa/kulla värvi viimistlusega.

iPhone 6S ja 6S Plus-i on võimalik tellida alates 12. septembrist ning lettidele peaksid need jõudma 25. septembriks. Hinnad jäävad samale tasemele võrreldes eelmiste mudeltega (iPhone 6S alates €699 ja 6S Plus alates €799) ning „vanade mudelite“ hind langeb 100 euro võrra.

Vaata Elementro poolt pakutavaid telefone siit:

Mobiilid 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy