Osa II – Top 6 parimat sülearvutit üliõpilasele

K ui kasutad ikka veel lauaarvutit või su praegune rüperaal ei suuda enam uute programmidega sammu pidada, siis aeg on soetada uus arvuti. Selleks ei pea sa võtma õppelaenu, et endale muretseda uus MacBook Pro. Väikese kodutööga leiab endale samavõimsa arvuti! Ning seda ilma, et peaksid oma hoiupõrsa pooleks lööma.

Võttes arvesse uue kooliaasta, siis semestri alguses on tähtsamaidki küsimusi kui murda pead küsimusega „Millist sülearvutit endale osta?“. Tänu sellele on Elementro kokku pannud TOP 6 sülearvutit üliõpilasele!

 

Acer Chromebook 15

Acer-C910-Chromebook_right-facing

Parim Chromebook üldse!

Protsessor – 5-generatsiooni Intel Celeron – Core i5

Graafika – Intel HD Graphics

RAM – 2GB – 4GB

Ekraan – 15.6 tolline HD (1366×768) – FHD (1920×1080)

Kõvaketas – 16GB – 32GB SSD

Kui sa oled arvamusel, et kõik Chromebook-d turul on alla 14-tollised, siis eksid. Acer Chromebook 15 on suure 15.6-tollise ekraaniga ning väga heade protsessoritega! Ümerharjumine võib olla pikaajaline, kuid märksõnadeks antud arvuti juures on hind – väga soodne võrreldes teiste arvutitega!

 

MacBook Air – 13-tolline

SP714-techspecs_headline_13inch

Pikajaline aku vastupidavus ilma järeleandmisteta!

Protsessor – 5-generatsiooni Intel Core i5 – Core i7

Graafika – Intel HD Graphics 6000

RAM – 8GB

Ekraan – 13.3 tolline WXGA+ (1440×900)

Kõvaketas – 128GB – 512GB SSD

Kasutusel pole küll Apple Retina ekraan, kuid kompromissi saavutamiseks on arvutil 12 tunnine aku vastupidavus ning võimsad kahetuumalised Broadwell protsessorid.

 

Lenovo IdeaPad Y700

lenovo-ideapad-y700

Pikajalise aku vastupidavusega ning arvutimängude mängimiseks loodud arvuti

Protsessor – 6-generatsiooni Intel Core i5 – Core i7

Graafika – Nvidia GeForce GTX 960M (2GB – 4GB)

RAM – 8GB – 16GB

Ekraan – 15.6 tolline FHD IPS (1920×1080)

Kõvaketas – 500GB HDD – 1TB HDD + 512GB SSD

Peale väsitavaid koolipäevi on vaja natukene ju auru ka välja lasta? Miks mitte investeerida veidi rohkem arvutisse ning saada võimsa riistvaraga rüperaal, mis jooksutab ka kõige paremaid arvutimänge? Tõsi, ei jooksuta ta mänge just kõige parema graafikaga, kuid piisavalt heaga, et saada maksimumi lähedane kogemus! Lisaks on saab väga edukalt antud arvutiga teha video töötlust. Mainisime juba, et sellise hinna juures on arvutit rohkem kui oodata võiks?

Vaata ka Elementro superpakkumisi sülearvutitele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy