OnePlus 2 – kuldnõel heinakuhjas

M eile veel kättesaamatu (vähemalt mobiilipoodidest), kuid kindlasti väärt ootamine. Niimoodi võiks kirjeldada uut OnePlus 2 tulemist.

OnePlus teekond on olnud paljudele mobiiltelefonide tootjatele uskumatu. Tuli antud firma „ei kusagilt“ ning suutis kahele kõige suuremale nutitelefonide tootjale (Samsung ja Apple) kandade peale astuda. Kusjuures, seda on läbi aastate proovinud teha ka Sony ja HTC, kuid kindlasti mitte nii edukalt kui seda tegi OnePlus oma esimese nutitelefoniga. See andis lootuse ka teistele, et suured gigandid ei ole kivist.

Aeg ei peatu ning maailma keerleb edasi kuid OnePlus on tagasi ning nagu nad ise lubavad „lipulaeva murdajaga“ OnePlus 2-ga. Sarnaselt oma esimese seeria telefoniga on tegemist seadmega kuhu on mahutatud parim riistvara ja ilus disain. Ei kõla eriliselt? Tegelikult kõlab küll, eriti veel peale seda, kui saate teada, et seade maksab vähemalt poole vähem kui seda gigantkonkurentide lipulaevad.

OPt_001

Antud „lipulaeva murdja“ hinnad algavad ~330 eurost (16Gb versioon) ning lõppevad 395 euroga (64GB versioon). Tutvudes tootega ning tema koostekvaliteediga siis tundub antud hinnastamisestratteegia täiesti absurdina. Teised, sarnased tooted konkurentidelt, on vähemalt 2 korda kallimad kui seda on OnePlus 2.

Telefoni korpus on tehtud magneesiumsulamist – telefon ei paindu ega ka kriuksu (mis on suhteliselt tavaline antud hinnataseme telefonide juures) ning jätab väga kavliteetse toote mulje. Telefoni on võimalik saada 4 erineva tagaküljega – bambus, roosipuu, musta aprikoosi ning edevamatele inimestele ka kevlari stiilis.

Riistavara pool on lipulaevale kohane. Kasutusel on 8-tuumaline (!) Snapdragon 810 protsessor, mis on spetsiaalselt välja töödatud OnePlusi jaoks. Mälu on vastavalt 3GB või 4GB ning see oleneb kas valite 16GB või 64GB versiooni.

oneplus-2-oneplus-one-03

Lisaks on telefonil 5.5-tolline 1080p IPS ekraan, 802.11ac WiFi, suur 3300 mAh aku, näpulugeja, USB Type-C port jne.

Ainukeseks miinuseks antud telefoni juures on see, et soetada OnePlus 2 on võimalik ainult kutsete olemaolul. Seda vähemalt antud ajahetkel.

Seniks kuni OnePlus 2 jõuab poelettidele, vaata ka Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy