Olympuse veekindel kompaktkaamera

N utitelefonid on viimase 5 aasta jooksul muutnud kompaktkaamerate turuosakaale väga palju. Kasutajad saavad oma igapäevased „klõpsud“ teha just oma mobiiltelefonidega ning tänu sellele kompaktkaamerate tootjad hakanud pakkuma „lisasid“ mida nutiseadmetel pole. Olympus on oma Stylus TG-4 kaamera teinud veekindlaks – vaatame millega tegu!

Olympus TG-4 on spetsiaalselt disainitud adrenaliinijanulistele fotohuvilistele, kes ei soovi, et kaamera nende endi võimekusele alla jääks. Nimelt on TG-4 nii vee-, külma- kui põrutuskindel. Kaamera võib alla kukkuda kuni 2.1 meetri kõrguselt, ilma, et see puruneks. Külma kannatab kuni -10 kraadi ning probleemiks pole ka kuni 100kg raskuse kukutamine kaamera peale. Kirsina tordil võib minna antud kaameraga sukelduma kuni 15 meetri sügevusele. Tegemist on sõna otseses mõttes ühe tugeva kaameraga.

pilt1TG-4 4× optiline suum on ideaalne loodusvaadete tabamiseks. Kiire automaatse teravustamisega, saab TG-4 pildistades suumida 25-100mm vahemikus ning saavutada seeläbi imeliselt selged pildilt ka suurematelt kaugustelt.

Olympus TG-4 on terve sari lisatarvikuid, millega on kaamerat võimalik veel ekstreemsemates olukordades kasutada. Näiteks on kasutusel sisseehitatud GPS ja e.Compass funktsioonid, millega on võimalik asukohta kindlaks teha nii piltide tegemisel kui ka siis kui Sa parasjagu kaamerat pildistamiseks ei kasuta. Sisseehitatud on ka Wi-Fi tugi, millega saab kasutaja oma lemmikpilte sõltumata asukohast laadida oma nutitelefoni või tahvelarvutisse.

pilt2

Sensori tüübiks on 1/2,3″ mõõduga BSI-CMOS, millel on 16 megapikslit. Kasutusel on pildistabilisaator ja autofookus, mis tasakaalustavad pilti pildi tegemisel, et vältida uduseid ning „liikumises“ olevaid pilte. Objektiivi fokaalvahemik on 25 – 100 mm, millel on 4x optiline zoom ja f/2.0 – 4.9 ava.

Suurim pildimõõt pikslites on 4608 × 3456 ja video tegemisel Full HD ehk 1920 x 1080 pikslit. See tähendab, et lisaks üliteravatele piltidele on võimalik jäädvustada väga teravat pilti video formaadis.  Kaamera seadistusi ning tehtud piltide, videode järelvaatamist saab teha tagaküljel oleval 3-tollise ekraani kaudu.

Kokkuvõtlikult on tegemist äärmiselt hea kaameraga, mida on peaaegu võimatu ära lõhkuda. Vaata Elementro pakkumist ning spetsifikatsioone lähemalt SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy