Nõgus Samsung 8.1 Soundbar

H elitehnika areng on suured sammud teinud ning enam pole vaja „WOW efekti“ saavutamiseks suurejoonelist ja ligi kümne kõlariga kodukino süsteemi. Ideaalilähedase heli suudab kuulajani tuua soundbar ehk maakeeli heliriba nagu näiteks seda on Samsung 8.1 Soundbar.

Mis see heliriba siis ikkagi on?

Üldjuhul on tegemist teleri laiuse ribaga mis on täis väikeseid kõlareid ja asetseb televiisori all või peal. Lisaks on osadel eraldiseisev subwoofer. Toote eesmärgiks on minimalistlikus ehk ruumi kokkuhoid. Eriti sobivad antud tooted väiksematesse ruumidesse või kohtadesse kuhu ei ole võimalik soetada suurt kodukino keskust.

Elementro on luubi alla võtnud Samsungi Soundbar 8.1-e. Tegemist on nõguse heliribaga, mis on eelkõige mõeldud sobituma Samsungi nõgusate teleritega. See muidugi ei tähenda, et seda ei saaks „normaalsete“ teleritega kasutada – heliefekt sellest ei muutu. Samsung on oma heliriba sisse mahutanud 8 kõlarit, millel on eraldi veel juures juhtmevaba subwoofer. Peab tunnistama, et see elimineerib ühe tüütu asja kõikide kodukinosüsteemide juures – juhtmete vedamise! Piisab ainult stepslitest ning oledki valmis. Nimelt suudab ka antud heliriba ühilduda teleriga juhtmevabalt (hetkel küll ainult Samsungi toodete seas) läbi TV SoundConnect lahenduse kaudu. On ju mugav?

HW-H7501-XU-10-0

Samsung välja toonud, et antud soundbar suudab terve ruumi igas suunas heliga täita. Seda just oma nõgusale disainile. Lisaks ei piirdu riba heliedastus ainult teleri omaga – suudab antud toode ka ühilduda ja meelde jätta 12 erinevat Bluetoothi toetavat toodet. Niiet vaata ja kuula telerit või hoopis kuula oma podcast-e, muusikat või uudiseid otse internetist kasutades oma nutitelefoni. Ühildatud seadmete vahel saad valida läbi tootega kaasa tuleva puldi.

Võimsust on kokku antud tootel 320W, millest üks võrdne pool on heliriba jaoks ning teine subwoofrile mõeldud. Elementro kinnitab, et antud toode suudab väga edukalt täita ka suuremad ruumid nii kõrgete kui ka madalate sagedustega.

Elementro tootevalikus on antud teler täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui Samsungi nõgus soundbar ei vasta Su ootustele, vaata ka teisi Elementro pakutavaid heli- ja muusika tooteid:

Heli ja muusika

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy