Motorola Moto X Play

M otorola on ennast defineerinud viimastel aastatel soodsa kuid aukartust äratava telefonide tootjana, mille peamine fookus on disainil ja töökindlusel. Uus Motorola Moto X Play ei ole erand.

5.5-tollisel Motorola nutitelefonil on kasutusel Full HD ekraan, suurepärane 21-megapiksline kaamera, võimas protsessor ja Andorid Lollipop operatsioonisüsteem, mis on vaba igasugustest eelinstalleeritud „mida kunagi ei kasuta“ appidest. Sellega asi veel ei piirdu – kasutusel on pritsmekindel korpus, mis välistab sisemisi veekahjustused (ujuma koos telefoniga küll ei tasu minna) ning mitmekülgsed võimalused telefoni kohandada vastavalt oma maitsele. Kirsiks tordil on nutitelefoni soodne hind.

moto_x_play

Nimi „Play“ sümboliseerib antud telefoni väga hästi. Ta on erinev oma sõsarmudelitest – kasutusel ei ole puit- või nahkviimistlust vaid hoopis pehme plastik, mille muster meenutab autorehvidele omast struktuuri. Kuigi meie poolt vaadeldud Motorola Moto X Play oli halli ja musta värvigammaga, siis kasutades internetis asuvat Motorola Moto Maker äppi on võimalik oma nutitelefoni väga palju kohandada. Tagumist paneeli on võimalik tellida 14 erinevas värvis, esipaneeli musta või valgena ning lisaks on võimalik lasta tasuta tagakaanele oma graveering teha.

728201590418PM_635_motorola_moto_x_play

Eelmainitud 5.5-tolline Full HD ekraan on äärmiselt hea nii pimedas toas kui ka päikse käes. 400 DPI ei ole küll telefonide seas esirinnas, kuid ei jää mitte mingit moodi alla konkurentide lipulaevadele. 21-megapikslit on hiigelsuur number antud hinnaklassi telefonide seas ning see ei vea alt – piltide värvigamma kui ka täpsus on ääremiselt heal tasemel! Ees on kasutusel 5-megapiksline kaamera, mis suudab ka kõige suurema selfide fänni vajadusi rahuldada.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et kui tahad midagi head, vastupidavat ning eristuda tavapärasest hallist massist, siis Motorola Moto X Play on just sulle!

Vaata ka Elementro nutitelefonide valikut:

Mobiilid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy