Motorola Moto G4 Plus – eeskujulik näide heast ning soodsast telefonist

M otorola Moto G4 Plus on muljetavaldav telefon oma hinna juures ning tõestab, et tootjate lipulaevade ning keskklassi telefonide vahe on tänapäeval juba minimaalseks viidud. Elementro vaatabki, mis on uut ning millepoolest just G4 erineb teistest kesklassi ning kõrge otsa telefonidest.

Toome siinkohal välja ühe vähe teatud fakti – Motorola kuulub alates 2014. aastast Lenovo gruppi. Siinkohal on paslik meenutada, et ka IBM sülearvutite osakond osteti ära Lenovo poolt. Ja kui head on olnud Lenovo sülearvutid? Väga head! Motorola osas ei pea ka pettuma – siiamaani on tehtud väga head tööd oma toodete ning nende hinnastamise osas. Loodame, et see jätkub ka tulevikus.

motorola-moto-g-plus-2016-2

Tulles tagasi Moto G4 Plus juurde, siis vaatame kõigepealt tehnilise poole üle. Nutitelefon on 5.5-tolline ehk täpselt sama suur kui uus iPhone 7 Plus. Samuti kattub ekraani pikslite arv – 1920×1080. Protsessoriks on Qualcomm Snapdragon 617 koos 2GB RAM-ga – täpselt sama „süda“ kasutab HTC One A9 nutitelefon. Pange nüüd tähele – Moto G4 puhul on tegemist väga taskukohase telefoniga ning eelnevad kaks võrdlust on toodud kahe tootja peaaegu kõige kallima otsa telefonidega.

Põhikaamera on Moto G4-l 16 Megapiksline ning selfie-tegijad peavad hakkama saama 5 Megapikslisega. Ei hakka pikalt spetsifikatsiooni juures peatuma ning ütleme kohe ära – tegemist on äärmiselt hea kaameraga! Sellise hinna juures paremat kaamerat tahta oleks patt.

489468-moto-g4-plus-9

Motorola Moto G4 Plus kasutab operatsioonisüsteemiks Androidi – ei tohiks olla üllatuseks enamustele. Mis on üllatuseks on see, et tegemist on ühe esimese telefoniga, mis kasutab kõige uuemat Android OS-i. Nimeks on tal Android Nougat ning väga vähesed tootjad on teatanud antud operatsioonisüsteemi kasutamisest oma uutes seadmetes.

Kui siiamaani oleme välja toonud kõik positiivsed ja märkimisväärsed üllatused, siis peab ka tõdema, et kõige selle hea juures on ka paar „mitte-nii-head“ tähelepanekut vaja välja tuua. Esimesena tooks välja plastikust ning veidi igava disaini. Võrreldes eelmiste Motorola telefonidega on tegemist korraliku edasiminekuga, kuid usume, et nad on suutelised veelgi enamaks! Teise „negatiivse“ üllatusena tooksin välja kõlari. Mida rohkem volüümi juurde lisada, seda viletsamaks see muutub.

motorola-moto-g-plus-2016-5

Puuduste väljatoomine kõlab kui pahatahtlik norimine. Miks? Soovitame tutvuda antud telefoni hinnaga. Kui sulle jalgratta hinnaga head mootorratast müüakse, siis ei mõtet hakata norima selle kallal. Elementro soovitab!

Vaaata Elementro superpakkumist antud telefonile SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy