Meizu MX4 Pro – Hiinast pärit nutitelefonide lipulaev

M eizu on enamasti tundmatu nimi Euroopa jaoks, kuid väga menukas bränd Aasias. Viimaste aastate jooksul on nad väga aktiivselt hakanud laienema väljaspoole oma „koduturgu“ ning teevad seda väga edukalt. Meizu MX4 Pro nende on lipulaev ning Elementro vaatlebki lähemalt, millega tegemist.

Meizu alustas oma tegevust 2003. aastal MP3 mängijate tootmisega. Viis aastat hiljem siseneti nutitelefonide valdkonda ning sellest ajast peale on nad fookuse suunanud just sellesse sihtgruppi. Ettevõtte ärifilosoofia on pakkuda tarbijatele innovatiivseid ja kasutajasõbralikke nutitelefone.

Viimane nutitelefon, MX4 Pro, on ettevõtte eesmärkidega väga edukalt hakkama saanud. Tegemist on Android operatsioonisüsteemi kasutava mobiiliga, mis meenutab esialgsel vaatlemisel rohkem iOS kasutajaliidest.

meizu-mx4-III

Meizu MX4 Pro sisu

Operatsioonisüsteemiks on Android 4.4.4 koos Flyme 4.1 kasutajaliidesega. Tehnilisteks näitajateks on 8-tuumaline 2.0 GHz protsessor, 3 GB RAM, 16/32/64 GB sisemälu, LTE valmidus, 20.7 MP kaamera (4K video) ning 5.5“ QHD ekraan. Enamus tehnilisi parameetreid on iseloomulikud juba sülearvutile ning selle saavutamisel peab Meizu-t kiitma. Jõudluses antud telefonil puudust juba ei tule.

meizu-mx4-II

Meizu MX4 Pro disain

Telefoni korpus on tehtud alumiiniumist kuid tagakaas plastmassist. Selle eesmärgiks on anda telefonile tugevust ja vastupidavust, ilma et kaal suureneks tohutult. Hakkama on sellega saadud hiilgavalt, kuna telefoni on kerge ja kasutades ei märkagi, et seal plastmassi üldse oleks.

5.5“ ekraan katab 79% esipaneelist ning ekraaniservad on äärmiselt kitsad (2.6 mm). Telefoni mõõtmed on 150.1 mm x 77 mm ning laiuseks 9 mm. Tegelikuses tundub antud telefon veelgi õhem, kuna tagakaane ääred on kaarduvad.

Tagasi on hoitud ka füüsiliste nuppudega – neid on kokku 4 (volüüm ülesse/alla, ekraani lukustus ning esipaneelil „Kodu“ nupp), mis pole väga Androidilik. See-eest on võimalik „tuntud“ Androidi nupud kuvada vajadusel ekraanile.

Kokkuvõtlikult on tegemist hea telefoniga, mille kõige paremateks omadusteks on soodne hind, hea kaamera, lihtne disain ning pikkaaegne vastupidavus. Miinuspoolelt peab mainima, et telefon võib olla natukene jonnakas 3G levialaga (lülitab Edge peale).

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy